Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z magiem czy z karabinem


Guest zehnv2

Recommended Posts

Guest zehnv2

Witam.

 

Mam problem dzisiaj chciałem przetestować karabin i mam mały problem jak szczelam to połowa kulek wylatuje normalnie a druga połowa zostaje w magazynku. a jak wyciagam maga to wysypuje się około 6 kulek. I mam pyytanie od czego to zależy. Mam karabin sr25 p&j a magazynek Hi-Capa.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

To norma, nie ma w tym nic dziwnego.

Hi-cap nie poda wszystkich kulek bo sprężyna jest nakręcana i podaje kulki do góry kanałem a nie jak w mid/low/real że sprężyna jest ściskana. A to że z maga po wyjęciu wysypuje się 6 kulek to też norma bo zostaje część w kanale komory hop-up który wchodzi do maga.

Żeby podawało więcej kulek podkręć mocniej maga ale bez przesady bo sprężynę złamiesz ;)

Link to post
Share on other sites

Znawcy, a co powiecie na to:

obejrzyjcie całość, a najlepiej to jak podaje magazynek, może replika inna ale jednak.

 

Eeee... ale o co Ci chodzi? 8:28 widać dokładnie moment wyjęcia magazynka i wypadnięcie kulek z komory HU. Jeżeli Hi-cap jest dobrej jakości, ma dobrą sprężynę i mechanizm, to jak najbardziej jest w stanie jednym ciągiem wystrzelić całą zawartość, wszystko zależy od zdolności naprężenia się sprężyny w magazynku, ale zawsze zostanie Ci parę kulek w kanale bo nie ma szans aby je wystrzelić, nie słychać ich grzechotania na filmie bo są zapierane przez kółko podające.

Edited by mikunda
Link to post
Share on other sites

@szymongwiazda

Ja widzę że znawcą jesteś raczej ty. Każdy normalny airsoftowiec pierwszy mag jaki miał to przeważnie był hi-cap bo takie są dodawane przeważnie i każdy wie jak działa HC. I nie porównujmy nowe M4 WE z SR-25 PJ. A jeżeli tobie chodzi o to że podaje wszystkie 300 kulek bez szemrania to kup sobie okulary bo ewidentnie widać że po wypięciu ładnych kilka białych kuleczek wypada i pewnie jeszcze kilka zostały w kanale.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...