Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Broń do nauki na strzelca wyborowego


Recommended Posts

Dobra panowie, nie kłóćcie się już o tą MP5. Zobaczyłem że macie racje, na razie w ogóle muszę wejść w to ASG, później dopiero zobaczę czy dalej chcę iść w strzelca wyborowego. Jak doradziliście, na razie pouczę się kamuflażu, wytrzymalości itp. Teraz ostatnie pytanie, czy ta pukawka jest dobra na start ? http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_33&%20products_id=458

 

Jeśli w przyszłości marzysz o roli "snajpera", lub "strzelca wyborowego w drużynie" (wbrew pozorom to zupełnie różne role), radziłbym zakup G36 w wersji długiej. Co prawda jest droższa o 50.- PLN, ale przy jej długości i parametrach da Ci przedsmak poruszania się i posługiwania "wiosłem" jakim jest każda snajperka. Dobrym wyborem byłby również M14.

 

Ps

Osobiście używam G36 po tuningu ZBROJOWNI.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Nie powinno być różnicy w celności, bo to nie jest broń palna, w AS liczy się jakość lufy a nie długość (długość ma minimalny wpływ).

 

Wojtasasg, co ty piszesz, kto to widział, z tego co wiem o snajperkach to SWD od A&K nie ma szans wytrzymać kilku strzałów na m170...

 

Mattek, jeśli chcesz być tym snajperem, strzelcem wyborowym, to g36 (długa wersja) albo m14 to idealny wybór, zrób sobie też GS sam w domu, to będzie sprawdzian twojej cierpliwości.

Link to post
Share on other sites

Aaa, jeszcze do tego G36 Dokupić jakiś celownik?

Rzecz gustu. Wszelkie kolimatory, lunety to tylko klimat. Do obserwacji nawet najlepsza luneta nie zastąpi lornetki :)

Wystrzelone kulki i tak nie lecą "w punkt", czyli krzyżyk swoje, kulki swoje.

Edited by wespoli
Link to post
Share on other sites

To czemu nie da się zrobić snajperki za mniej niż 2000 zł? Tak się pytam skoro da się uzyskać taką moc bez obawy o części, może chodzi o celność?

Faktycznie mało wiem o snajperkach, ale bym był wdzięczny aby ktoś mi to wyjaśnił :).

 

 

Edit. Przeczytałem temat o tym SWD, przepraszam ludzi których mogłem wprowadzić w błąd, albo w jakiś sposób uraziłem (na przykład chińczyków robiących tą replikę).

 

Ale nadal jestem ciekawy czemu nie da się wtedy zrobić dobrej snajpy za mniej niż 1500 zł, skoro to SWD jest tak dobre :). Nie mam sił czytać tych 51 stron, przepraszam :(.

Edited by oski52
Link to post
Share on other sites

Bo jak mawiają starożytni nowojorczycy: "z gówna bata nie ukręcisz". Nie da się zrobić z tej repliki snajperki bo jest ogólnie badziewna. Ma badziewną komorę zamocowaną w badziewnej komorze zamkowej, z badziewnym mocowaniem lufy. Możesz badziewną komorę wymienić na mniej badziewną, od Czechów... ale reszta nadal jest badziewną, giętką wędką z pokracznym przeładowywaniem i całą gamą wad z wykonaniem i jakością materiałów na czele. I wytrzymałość na tunning mocowy nie ma tu akurat nic do rzeczy.

Link to post
Share on other sites

Jak? wystarczy Ci : 1600zł . I będziesz mieć zajebistą replike. Wystarczy zajrzeć na NeO serwis . Dziś dostałem od niego swoją replikę i jestem bardzo zadowolony . Części moga rywalizować z markowymi LayLaxami itp...

 

NeO obalil mit że za mniej niż 2500zł nie zrobisz dobrej snajperki...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja ci mogę polecić jeśli chodzi o tanie snajperki to mb06 od well kumpel ma juz kilka lat nigdy żadnej awarii do tego nawer lunneta z wiatrówki i na prawde można pobawić się w snajpera oczywiście nie da to takiej przewagi ja w prawdziwej walce ze snajperką ale powinieneś być zadowolony bo tte 450 fps leci naprawde daleko na 0,25 g pj i celnie na 0.28 .

Link to post
Share on other sites
Guest Graszczur

Czemu rzucacie radami w stylu "leż nieruchomo 12 godzin we własnym gównie w ekstremalnych warunkach pogodowych"? Że niby snajpienie w airsofcie wygląda identycznie jak działania prawdziwych snajperów? Coś nie chce mi się wierzyć, no ale jako że sam w snajperstwie doświadczenia nie mam, prosiłbym kogoś bardziej obeznanego w temacie o wypowiedź rozwiewającą moje wątpliwości. Na przykład pana Dextera

Link to post
Share on other sites

A dupa. Snajper jak najbardziej ma swoje miejsce w ASG, nie tylko na milsimach ale i na strzelankach zakrawających o "jebanki". Tylko nie można tego mitologizować przypisując snajperom bóg wie jakie umiejętności i wmawiając ludziom, że muszą być pół bogami, żeby snajpić. Wydaje mi się, że kilogramy bredni o airsoftowych snajperach biorą się głównie od osób które w życiu nie miały (nie mają) snajperki albo i nawet takiej w ręce nie trzymały. Że już o bezmyślnym "kalkowaniu" wojskowej rzeczywistości na airsoftowe warunki nie wspomnę. Pierwszym i najważniejszym wymogiem który chce spełnić osoba aspirują do bycia airsoftowym snajperem jest posiadanie karabinu snajperskiego z prawdziwego zdarzenia. Całe brednie o "trudnej sztuce kamuflażu" czy "umiejętnościach strzeleckich" można sobie wsadzić w buty w momencie, kiedy trafienie w cel z odległości 100m jest wykonalne bez optyki przez osobę która broń trzyma w ręku trzeci raz w życiu. Wystarczy się przejść na strzelnicę i przekonać- polecam. Kwestie trafiania w cel w ASG ogranicza w zasadzie wyłącznie sprzęt. Z maskowaniem jest podobnie. Siedź na dupie w cieniu, pod krzakiem, miej za sobą ciemne tło i się nie ruszaj a 90% graczy Cie nie zauważy z 20 metrów. Farbka do ryja i dłoni mile widziana, przedni flip-up na obiektyw też.

 

Po prostu- składasz replikę, montujesz i regulujesz celownik, ubierasz mundur i NAKASZANIASZ a nie siedzisz przed monitorem tworząc wyssane z palca teorie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...