Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rodzina M4 PBB [G&G]


Recommended Posts

Siema. Planuje kupić jakiś AEG, miałem już na oku LMG Aresa ale jednak chyba sobie go odpuszczę. Znalazłem kolejnego kandydata którym jest G&G G26 GR4.

Chciałem się Was spytać o opinie czy warto, czy to dobry sprzęt, jak z zasięgiem i dostępnością części tuningowych ? Może ktoś go miał lub ma i wie trochę więcej. Co sądzicie, ponieważ jest to replika z BlowBackiem, a słyszałem że AEG z BB to zły pomysł, a jak jest w tym? Z góry dzięki i Pozdro

A tu parę fotek :

 

1002_1.jpg

 

1002_2.jpg

 

1002_3.jpg

 

1002_4.jpg

Link to post
Share on other sites

Kumpel z teamu to ma.

Strzela średnio, za te pieniądze mogło by być o wiele lepiej.

PBB to jakaś kpina, odrzutu to to nie robi żadnego, jedynie widać śmiesznie odskakujący dust cover, zbędny bajer.

Ja na twoim miejscu kupił bym coś innego, jeżeli odpowiada ci broń pokroju G36 to kup śmiało Gieckę od aresa, sam jestem jej właścicielem i muszę powiedzieć, że to najlepsza replika jaką do tej pory miałem. Jak wolisz emki to z kolei polecam PWS diablo od Socom Gear, łączy w sobie ciekawy wygląd i bardzo dobre osiągi.

Link to post
Share on other sites

Największa bateria jaką zmieściłem do tej kolby (pod względem pojemności jak i wielkości) jest podwójne (dzielone na dwa) Lipo Redox 11,1V 2400mAh 20C o wymiarach 120mmX20mmX17mm na jedną część. Można włożyć jeszcze większą, ta ma jeszcze ok. 1mm luzu po bokach i 5-7mm na długość, ale takiej nie znalazłem :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Największa bateria jaką zmieściłem do tej kolby (pod względem pojemności jak i wielkości) jest podwójne (dzielone na dwa) Lipo Redox 11,1V 2400mAh 20C o wymiarach 120mmX20mmX17mm na jedną część. Można włożyć jeszcze większą, ta ma jeszcze ok. 1mm luzu po bokach i 5-7mm na długość, ale takiej nie znalazłem :icon_biggrin:

 

Mój kolega ma taką samą replikę tylko że CyberGuna bateria ta działa świetnie : http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_233_249&products_id=7618&name=VB_Power_-_Bateria_AEG_-_9,6V_-_1600mAh_-_Mini_Podwojna. Co sądzisz o tym szymucha :D myślę że będzie działać całkiem dobrze.

Edited by Monster1270
Link to post
Share on other sites

Mój kolega ma taką samą replikę tylko że CyberGuna bateria ta działa świetnie : http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_233_249&products_id=7618&name=VB_Power_-_Bateria_AEG_-_9,6V_-_1600mAh_-_Mini_Podwojna. Co sądzisz o tym szymucha :D myślę że będzie działać całkiem dobrze.

Mój, kolega ma taką baterię i spisuje się dobrze nawet, w zimie, wiec polecam.

Do tej kolby wejdzie Ci każda bateria o wymiarach takich samych lub mniejszych od tych, co podałem odnośnie mojego lipo.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Witam, mam nadzieję, że wstawiam w dobry dział. Szukałem i nie znalazłem bardziej odpowiedniego. Za pomyłkę serdecznie przepraszam i proszę o przeniesienie.

Do rzeczy- moja pejotka dzielnie znosiła katorgę przez 4 lata, lecz przyszedł czas na zmianę repliki. Jako, że moje umiejętności, bądź co bądź, wzrosły(być może nieznacznie, ale jednak :icon_smile:), zacząłem szukać w replikach z wyższej półki. Do wydania mam jakieś 2 kawałki. Zainteresowała mnie emka od G&G: http://gunfire.pl/product-pol-1152195692-Replika-karabinka-szturmowego-GR15-RAIDER-XL-Pneumatic-Blow-Back.html . Chciałbym dorzucić do niej dobrą preckę (najkorzystniej było by chyba dla mnie zakupić Systemę- ceny KM-Headów i PDI lekko mnie przerażają) oraz sprężynę, lecz nie wiem jaką M110-M120- co polecicie? Moje kolejne pytanie dotyczy akumulatora. Jako, że replika ma PBB myślę o kupnie akumulatora o dużej pojemności, lecz nie wiem, jaki będzie idealny, dlatego proszę o pomoc. Nie szczędźcie krytycznych uwag odnośnie repliki, chciałbym siędowiedzieć o niej więcej- jak się sprawuje, jak wygląda sytuacja z potencjalnym tuningiem ( GB z PBB jest dosyć kapryśny z tego co słyszałem). Z góry dziękuję za pomoc i Wesołych Świąt życzę! :icon_smile:

Edited by Hatch
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Witam posiadam replikę g&g gr4 g26 z serii combat machine. Replika jest wykonana z absu bardzo ladnie spasowana no może poza chwytem przednim gdzie występują lekkie luzy. Strzela się z niej niesamowicie ale po odłączeniu BB który zabiera około 40-50 fps! Z BB miałem 320-330 a po odłączeniu 370-380! Zasięg celny mierzony przy lekkim wietrze to 60m w tułów człowieka więc moim zdaniem bardzo dobrze. Zasięg maksymalny to jakieś 65-70m. Pozdrawiam.

Edited by asasinmen
Link to post
Share on other sites

GR4 G26 jest całkiem znośne, ale blowback to jakaś porażka.. Całkiem ładna, lubię takie "dezajny" jak ma ta m4. Przyjemnie się z nią strzela i do tego mamy dołączoną latarkę i laser (w wersji advanced), które także są całkiem znośne. W sumie to nie mam aż tak dużego doświadczenia, żeby coś więcej o niej powiedzieć, ale jest całkiem niezła.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam interesuje mnie model GC4 G26 (30th Anniversary) może się ktoś wypowiedzieć o tym modelu jak się sprawuje... lub modele podobne bo to chyba to samo spasowanie itp chodzi mi dokładnie o te plastiki jak się zachowują po czasie użytkowania oraz bebechy jak tam działają ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...