Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sklep "Frontowiec"


Recommended Posts

Witam,

 

mam pytanie czy ktoś zaopatrywał się w tym sklepie ? jaka tam jakość mundurów ? Obsługa, ceny itd. :)

I czy na przykład ten mundur jest dobry:http://www.frontowiec.com/index.php?p1705,mundur-letni-wdw-cyfrowa-flora-60-6

Chodzi mi głownie o wytrzymałość materiału.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Polecam zasięgnąć języka na rusmilu. Z własnego doświadczenia natomiast powiem tak, warto pytać czy towar pożądany jest (wszak rosyjskie graty sprzedają się niemal na przysłowiowym pniu), lub kiedy będzie, by się przygotować. Przesyłka punktualna, towar dobrze opisany, kontakt solidny etc, ze swojej strony mam tylko superlatywy.

Link to post
Share on other sites

Witam !

 

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że obsługa na Frontowcu jest godna polecenia. Nigdy nie było problemu czy to z towarem czy z przesyłką. Zarówno u mnie jak u moich kolegów, którzy stamtąd zamawiali.

 

Co do zwrotów zbytnio wypowiedzieć się nie mogę, nie mieliśmy powodu by z tego korzystać ;)

Ale myślę, że jest to na tyle odpowiedzialny sklep, że ze spokojem można im zaufać.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Owca prowadzący ten sklep jest postacią dość nieprzystępną i mającą swoje humorki (organiczna wręcz niechęć do używania telefonu komórkowego natenprzykład). Ale towar który oferuje jest najwyższej jakości i również współpraca ze sklepem nie nastręczała mi najmniejszych problemów (a czasami składałem zamówienia powodujące u prowadzących wysypkę i nerwowe drżenia rąk).

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

W kwestii asortymentu i ogólnie towaru - jeden z najlepszych sklepów na rynku.

Co do obsługi TOTALNA TRAGEDIA !!

Sprzedawca jeśli w ogóle odpisze to już dobrze, a jak odpisze informacje są fragmentaryczne i nie zadowalające ( najczęściej brak konkretnej odpowiedzi na pytanie, a jeśli już jest to nie pełna :( ).

Zgadzam się z Arendem - gość całkowicie nieprzystępny - zasady kontaktu klient-sprzedawca wydają się być temu człowiekowi obce.

Potrafi się obrazić - bo pytanie było albo niewygodne albo w jego mniemaniu nie na miejscu i wtedy należy się spodziewać albo braku odzewu albo jakiegoś zdawkowego textu - sprowadzającego się do tego, że na owe pytanie nie odpowie :icon_smile:

 

Pomimo świetnego asortymentu nie polecam - sporo nerwów, oczekiwania, a ceny cóż pozostawiam ocenie zainteresowanych.

Edited by Seth28
Link to post
Share on other sites

Też się z Konradem znam (kawałek czasu) i zostaje albo mi jego humorki znosić, albo obyć się bez chrońdupy na czas kiedy mi Sasza szpeju z Moskwy nie wyśle. Frontowiec jest nie tylko praktycznym monopolistą w Polsce ale jednym z bardziej znanych sklepów w Europie.

Więc niestety trzeba się przyzwyczać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...