Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Perski, na redalliance ktoś przerobił springa A&K na elektryka używając gearboxa V3. Jak to zobaczyłem, to też mnie naszło, żeby zrobić takie, ale jako właśnie SVU. Skoro da się długiego, to da się też krótkiego. Poza tym A&K ma dużo lepszy znal od Cymy, więc jest szansa, że nie popęka, jak się będzie wybierało materiał pod boxa :)

Link to post
Share on other sites

Ciach, ciach.

 

Napinki między MG a Jakimem i między MG a Kreciks, oraz powiązane z nimi inne posty zostały wydzielone do oddzielnego tematu i ukryte.

 

Dyskusję proszę prowadzić w kulturalny sposób, bez chamskich personalnych docinek.

 

Kto usunął mój post w tym temacie ? :angry:

 

To nie ja, czyli pewnie ktoś "z góry'.

Link to post
Share on other sites

Jakby ktoś znał cyrylicę i był trochę elektronikiem to z CA i A&K też da radę:

 

http://www.fblock.ru...s_room/svu.html

Proszę bardzo przetłumaczone :icon_smile: ( pobrać i wypakować)

 

 

//edit

Znalazłem ciekawe info tylko czy ktoś zna chinski/japonski... http://www.gunsmithb...18#!prettyPhoto

 

Jak byś chciał poczytać co tam pisze masz tutaj przetłumaczone :icon_smile: ( pobrać i wypakować)

Edited by CzoRtt
Link to post
Share on other sites

Z odlewu żeliwnego odlewanego przez hutnika za flaszkę w formie piaskowej, a potem obrobionego CNC i utwardzonego do 100 Hrc. :)

 

A serio, to pewnie translator coś mataczy, bo na zdjęciu widzę ładnie dociętą kolbę od repliki, a nie samoróbkę z kartonu. Swoją drogą karton nasączony żywicą poliestrową jest wytrzymalszy od ABS, a w dodatku ma często fakturę przypominającą wojskowe polimery. Ja do kartonu w replikach nic nie mam, sam często uzywam jako substytut plastiku, ważne tylko, by go dobrze zabezpieczyć.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...