Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki karabin snajperski policacie ?


Recommended Posts

I może do tego nieźle wyglądająca?

Zapomnij, chyba że dodasz jeszcze jedno zero.

Za 700zł trudno kupić podstawę pod snajperkę (pomijając wella), a co dopiero mówić o gotowym wytworze.

Snajpe do 700 zł to wiesz... Kupisz g*wno a nie snajpe. Już chyba lepiej kupić jakiegoś aeg'a i go przerobić na snajpe, ale to i tak jest bezsensu ... Uzbieraj więcej kasy, lub odpuści sobie ,,snajpera" i kup jakiś karabinek.

To kup sobie kałacha od Cymy, albo od Boyi, wymień gumkę i koś kumpla z większego dystansu i to jeszcze serią.

Nic dodać, nic ująć, koledzy praktycznie wyczerpali temat... :bialaflaga:

Jeśli nie pasują Ci "Kałachy", kup G36[JG].

Link to post
Share on other sites

nie wiem nie znam się ale mój kumpel ma tą replikę i jest z niej bardzo zadowolony http://allegro.pl/powrot-legendy-wspaniala-super-x-9-swat-uhc-i2461072790.html

Co do tej ,,snajp". Miałem ją i powiem krótko zabawka do lansu, wypadające łuski, super luneta i dwójnóg za 600 zł. Wykonanie jest fajne i jest całkiem wytrzymała, ale osiągi to nie są EXTRA. Ma około 400-410fps (sprawdzałem na chrono) co dla snajpy nie jest to jakiś super wynik. Ja używałem jej jako repliki zapasowej jak coś mi się działo z moją czy komuś się z karabinem stało, brał moją snajpe. Jedyne co to to że ma zasięg 30-40m co mało dla snajpera, bo on strzeli jedną kulkę a typ z chinolem za 200 zł puści serie 15 kulek i po tobie. Duży minus jest też taki że nie ma części tuningowych, nawet z gumką hop-up był problem. Sprzedałem ją po 4 miesiącach i tyle.

 

P.S. Sobacz sobie co ten gościu z allegro pisze :

Energia kinet. 440 fps

Prędkość początkowa wystrzeliwanej kulki to około 172 m/s

 

440 fps : 3.3 = 133.3 m/s

172 m/s * 3.3 = 567.6 fps

 

Coś mi się tu nie zgadza... hmmm ???

Edited by Monster1270
Link to post
Share on other sites
Jak chcesz już posnajperzyć to kup SWD od CM, a jak będziesz miał już kolejny budżet to ją pomału tuninguj.

 

Zwłaszcza że połowa części nie jest w systemie RealSword'a a sam tuning wyniesie go tyle ile ta replika kosztuje.Kup sobie M14 G&G i zrób tuning albo zrób sobie porządną szturmówkę i skompletuj oporządzenie.

Link to post
Share on other sites

kupienie tylko snajperki to cie snajperem nie zrobi byle gosc z Cymowskim AK cie sciagnie na serie gdyż osiagi sa podobne.Dobra snajperka to koszt ok 2000-6500zł.Dojdzie ci jeszcze kup zakupu/zrobienia ghuille suit (koszt 120-250zł) i cała masa innych rzeczy.Gdzies na sklepie widziałem snajperke Wella gazowego 550FPS za 850zł chyba.Sam miałem MB-10d od Wella lecz przez 4 miesiace zaliczyłem 1 fraga.Sprzedałem i za to kupiłem Ak-47 od JG. Zasieg ten sam 450fps przy 0,20 przy regulacji HOP-UP daje dosc niezły wynik :icon_smile:

.

Kupisz snajperke,pobawisz sie kilka miechów,sprzedasz ze strata dla siebie.Wspomnisz moje słowa i wiekszosci Userów

Edited by CarteR
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...