Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karabin wsparcia


Recommended Posts

Przypominam że mg36 nie jest karabinkiem wsparcia typu LMG, tylko LSW i na imprezach z restrykcjami ad kaemów nie dopuszczą do niego dużego magazynka. Na wielu imprezach przez kaem rozumiemy broń w oryginale zasilaną z taśmy amunicyjnej. Ja sam mam ze dwie używki godne polecenia ale primo to na priv a nietu, a secundo koszt to około 1500 pln bo to nie jest chiński szajs. SRC nie ma dobrej opiniii, MG36 nie jest wyjątkiem.

Link to post
Share on other sites

Szanowny Kolego, jeśli jesteś wolnym strzelcem to na co Ci to żelastwo?? Co innego jeśli jesteś w drużynie/fireteamie (czy jak to tam nazwać), no chyba, że masz zamiar wyrabiać tężyznę fizyczną, wolę walki etc. :icon_biggrin: , Pamiętaj dla piechura ważna jest maksyma, każdy gram (szpeju), to kilogram (w boju), a kilogramy, to przekleństwo. Aproppos do G&P magi od m 4 nie wchodzą.

Link to post
Share on other sites

Wg mnie najrosądniejszym karabinem wsparcia, nie za lekkim i nie za ciężkim jest RPK.

Gdzieś widziałem teraz promocję na Cymę, V3 w stoku ponad 400 fps.

Brakuje jednak druma by miało to większy sens (do nabycia indywidualnie).

 

 

dodam jeszcze, że przy użyciu magazynków od 74 jest to całkiem przyzwoity szturmowiec, tylko większy ;)

Edited by Mati86
Link to post
Share on other sites

Wg mnie najrosądniejszym karabinem wsparcia, nie za lekkim i nie za ciężkim jest RPK.

Gdzieś widziałem teraz promocję na Cymę, V3 w stoku ponad 400 fps.

Brakuje jednak druma by miało to większy sens (do nabycia indywidualnie).

 

 

dodam jeszcze, że przy użyciu magazynków od 74 jest to całkiem przyzwoity szturmowiec, tylko większy :icon_wink:

Kolego Mati86!

 

Powiem Ci dwa zdania.

1. http://www.taiwangun.com/karabiny-maszynowe/cm-052.html

2. http://www.taiwangun.com/magazynki/elektryczne-magazynki-boxy/elektryczny-magazynek-bebnowy-do-ak-cm.html

Link to post
Share on other sites

Karabin wsparcia. Jeżeli to ma być Twoja pierwsza replika to lepiej jak byś kupił coś poręczniejszego. Mam G36 od JG z szyną od wersji C. I bieganie z taką dzidą na prawdę jest strasznie uciążliwe. Jeżeli bym mógł to bym kupił AUG'a od JG. To tylko moja sugestia. Wtedy jest łatwiej manewrować. Ale to Twoja decyzja.

Link to post
Share on other sites

Karabin wsparcia. Jeżeli to ma być Twoja pierwsza replika to lepiej jak byś kupił coś poręczniejszego. Mam G36 od JG z szyną od wersji C. I bieganie z taką dzidą na prawdę jest strasznie uciążliwe. Jeżeli bym mógł to bym kupił AUG'a od JG. To tylko moja sugestia. Wtedy jest łatwiej manewrować. Ale to Twoja decyzja.

 

 

Nie no koleś chce karabin wsparcia a radzisz mu AUG od JG,bo karabin wsparcia może być za duży/ciężki,dobrze że cymy 028 mu nie poleciłeś.

 

Jeśli nie chcesz RPK to poczekaj,2 tygodnie i na taiwangun będą P&J m249.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...