Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki pistolet i karabin?


Recommended Posts

Witam wziołem sobie do serca wasze porady że z moim budrzetem nie ma co kupywać snajperki.

Z góry przepraszam że zadawałem nowe pytania o snajperkach typu czy to dobry wybur itp. i prosze o zrozumienie.

Zdecydowałem się wkońcu że zostane szturmowcem i chce żebyście mi pomogli dobrze wybrać.

Jaki karabin asg na początek do 400 zł ?? Bardzo mi sie podoba cm0.28 :D

Jaki pistolet glock do 400 zł gazik ?

Link to post
Share on other sites

Nie czaje cie troszkę, chcesz biegać z cm028 i gaziakiem za 400zł?

 

Może na początek kup sobie jakąś giete od jg albo zaszalej i kup cymy? Jeśli masz aeg-a to ten gaziak ci tak potrzebny że... Takich tematów jak twoje jest w .uj tak wiec przejrzyj forum, zobacz co inni proponują co tobie się podoba. Tak jak każdy z doświadczonych airsowtowców napiszą Ci że kup sobie coś z Cm tylko nie 028 lub coś od jG.

Link to post
Share on other sites

G36 JG

Ak-47 JG-Sam używam i oprocz ze mi sie poluzował selektor nie mam zadnych zastrzeżen

AK-47 CYMA- Podobna do JG moze trosze GB gorszy ale praktycznie to samo

 

Jeżeli bedziesz stosował taktyke czarna (CQB) chyba to szukaj ze składana kolba chodz podobno chyba sie urywa

 

Co do pistoletów nie lepiej jakiegos Elektryka na poczatek? Glocka,Berety?

Polecił bym ci Cymowkiego Deset Eagle ale to duża i nieporeczna spluwa

Link to post
Share on other sites

Nie czaje cie troszkę, chcesz biegać z cm028 i gaziakiem za 400zł?

A co? Nie można biegać z elektrykiem i mieć boczniaka?

napiszą Ci że kup sobie coś z Cm tylko nie 028 lub coś od jG.

Co ty gadasz koleś? Cm. 028 to jeden z najlepszych tanich elektryków! Wyjdź stąd albo przestań gadać takie pierdoły.

 

tridex, może odpuść sobie boczniaka, dołóż do głównej repliki i kup coś lepszego niż 028?

Link to post
Share on other sites

I tak pierwszą moją repliką będzie główna dopiero potem kupie bocznaka.

Nie chce też wydawać na ten fajny sport dużo chajsu na początek ale chce się mniej więcej dowiedziać co jest dobre.

Słyszałem dużo o cm 0.28 w większości pozytywów ale chce usłyszeć każdą opinie :))

Link to post
Share on other sites

O mam pomysł ! Kup sobie jakiegoś lepszego aeg-a tak jak HeeL doradza a z cm.028 zrób boczniaka . Lufę skróć tyle ile się da , krótki mag słabsza sprężyna i będziesz siać kompozytową śmierć. A tak całkowicie szczerze. Dozbieraj sobie do czegoś markowego lub coś od jg lub ak od boya (mało markowe ale wytrzymałe) i wtedy gaziaka , wtedy to będzie miało ręce i nogi .

Link to post
Share on other sites

fajne cacko ale 420zł? jakos wolałbym cos innego kupic :icon_biggrin: ale amelinum ma swoja cene :icon_biggrin:

 

 

a no i dolicz zakup 3-4 magazynków zapasowych zeby to miało rece i nogi :)

Edited by CarteR
Link to post
Share on other sites

zadaj sobie pytanie czy bedziesz jej uzywał czesto czy to takie tylko na pokaz zeby było i fajnie sie prezentowało

:icon_smile:

 

 

Jak na pokaz polecam Desert Eagle :D zawsze na manewrach robi furore :D gaziak z BB kosztuje w przedziale 550zł

Edited by CarteR
Link to post
Share on other sites

300FPS w sam raz na CQB i jako bron zapasowa bo główna jest za mocna zeby typowi z 5m przysadzic :D chodz ja wale z 450pfs nawet z 10m w goscia ale tylko po korpusie i tylko na semi :D i tak zeby mu nic nie zrobic :D a jak istnieje ze mu cos zrobie to niech mnie zastrzeli ;D

Link to post
Share on other sites

A co? Nie można biegać z elektrykiem i mieć boczniaka?

 

Co ty gadasz koleś? Cm. 028 to jeden z najlepszych tanich elektryków! Wyjdź stąd albo przestań gadać takie pierdoły.

 

tridex, może odpuść sobie boczniaka, dołóż do głównej repliki i kup coś lepszego niż 028?

 

 

Miałeś to w ręcach? Co z tego że kosztuje ok 400 zł ? O niebo lepsze jst gieta od JG.

Link to post
Share on other sites

Cm.028 chwalą i polecają wszystkim dookoła najczęściej gracze, którzy nie mieli nic innego w rękach. Ewentualnie mają niewielkie wymagania odnośnie swojego sprzętu. Tym niemniej dla początkującego gracza z ograniczonym budżetem nie ma wielkiego wyboru. Przy odpowiednim traktowaniu i pewnych poprawkach w środku giwera posłuży na tyle długo, żeby pozbierać na coś lepszego i być całkiem zadowolonym z jej osiągów.

 

Największy minus: plastikowe body. Bardzo lubi się odkształcać i po pewnym czasie w miarę intensywnego użytkowania gubić śrubki. Zresztą, pamiętam czasy, kiedy dostępne były tylko takie kałachy (i to tylko produkcji Marui) i uchodziło to za szczyt lansu.;p

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...