Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika pistoletu


Recommended Posts

Witam.

Po moich ostatnich doświadczeniach z M1911 MEU od KJW zamierzam kupić replikę pistoletu na green gas o większej wydajności (na jednym nabiciu gazem mój MEU ledwo wystrzeliwuje 18 kulek :icon_mad: ) zainteresowałem się tymi dwoma replikami:

-GLOCK 23 od KJW z metalowym zamkiem za ok 320zł

-GLOCK 19 od KWA produkowany na licencji Action Sport Games za ok 400zł

Chodzi o to którą z nich wybrać i czy będą one bardziej wydajne od gazożernego MEU.

Link to post
Share on other sites

Beretta M9 na gg wersja abs daje możliwość wystrzelanai 2 magów a jest to wersja z bb. Oby dwie mają bardzo mocny bb i full metal zamek wiec nie wiem czy będą zużywały mniej gazu.

Super.. wiesz ile firm produkuje Beretty na gg z BlowBack-iem ?

Link to post
Share on other sites

Ja głupoty pieprze ? Sam piszesz że KWA najlepsza firma... Co do tematu chyba lepszą opcją będzie ten glock od KJW, a jeśli chcesz małożerną replikę to bierz tą berette m9 od KJW w wersji abs, mam ją i naprawdę za takie pieniądze jest to naprawdę super sprzęt.

Link to post
Share on other sites

Ja głupoty pieprze ? Sam piszesz że KWA najlepsza firma... Co do tematu chyba lepszą opcją będzie ten glock od KJW, a jeśli chcesz małożerną replikę to bierz tą berette m9 od KJW w wersji abs, mam ją i naprawdę za takie pieniądze jest to naprawdę super sprzęt.

:bialaflaga:

Nawet czytać nie umiesz. Kolega chciał się dowiedzieć jakiego glocka najlepiej do 420zł, chciał żeby był na gg i miał BlowBack-a. A ty mu wyjeżdżasz z plastikowym KJW, i elektrycznym TM :bialaflaga: . Ja napisałem, że najrozsądniej w tej cenie kupić KSC/KWA z metalowym zamkiem, a ty swoje farmazony gadasz dalej. Dorośnij do rozmowy z normalnymi ludźmi, i się nie wypowiadaj, jak nie miałeś w ręce. Czytasz tematy w których wypowiadają się zieloni, i potem rozprzestrzeniasz ich głupotę. :maniak_OK: Wygrałeś talon na Ku... i balon.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Już po zakupie

Kupiłem glocka KJW używam go już jakiś tydzień, fajny, ciężki miły metaliczny dźwięk przeładowania zamka na jednym nabiciu GG wystrzeliwuje 3 pełne magazynki :icon_razz2: po odrobinie strzelania z magazynka wypadła uszczelka która jest na tym zaworku u dołu :icon_cry: mimo to pistolet nadal strzela i nie ma problemów z tym brakiem usczelki tylko przy ładowaniu odrobina gazu ucieka.

Ogółem idealna replika na boczniaka, lub do użycia z bliska jednak nie nadaje się na główną przez trochę krótki zasięg.

Link to post
Share on other sites

Już po zakupie

Kupiłem glocka KJW używam go już jakiś tydzień, fajny, ciężki miły metaliczny dźwięk przeładowania zamka na jednym nabiciu GG wystrzeliwuje 3 pełne magazynki :icon_razz2: po odrobinie strzelania z magazynka wypadła uszczelka która jest na tym zaworku u dołu :icon_cry: mimo to pistolet nadal strzela i nie ma problemów z tym brakiem usczelki tylko przy ładowaniu odrobina gazu ucieka.

Ogółem idealna replika na boczniaka, lub do użycia z bliska jednak nie nadaje się na główną przez trochę krótki zasięg.

Ale mówiłem KSC/KWA ... :hahaha: KJW - Kupa Juam Works

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W Glockach z KWA / KSC bardzo często pada część nr 24 - rocket valve, ( pierwsze z prawej, środek i lewe są wzmocnione metalowe http://i8.photobucket.com/albums/a1/aznriptide859/Airsoft/IMG_1096.jpg) bo jest plastikowy i przystosowany do słabych gazów - HFC134.

 

Na green gazie ta część się łamie na pół, i właśnie ta awaria powoduje słabą moc i syfonowanie albo dziwną pracę blow-backu.Wymiana jest dosyć prosta (w 15 minut można się uwinąć robiąc to pierwszy raz) gorzej z dostępnością tej cześći w Polsce (mówię o metalowej, bo plastikową po czasie spotka to samo).

 

A co do Glocków z KSC-KWA i problemów / serwisu to polecam http://www.airsoftre...p?topic=98823.0 jest tam wszystko łącznie z filmami jak rozebrać i złożyć.

Edited by Harry
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...