Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Desert Eagle HFC-coś wart?


Recommended Posts

Witam.

 

Zgodnie z tematem-czy ta replika jest coś warta?

Jak osiągami i niezawodnością?

Można do niego kupić dodatkowe magazynki?

 

Prosiłbym o odpowiedź tylko ludzi,którzy wiedzą co konkretnego.

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Tak? :icon_biggrin: Bo ja mam deserta z HFC. Albo to było UHC? Zawsze mi się mylą te firmy :icon_smile: Kurcze, sorry, rzeczywiście fail :icon_smile:

EDIT: co nie zmienia faktu, że jest za duży :)

Edited by FilipBB
Link to post
Share on other sites

Osobiście zdarza mi się latać z Desert'em od TM i powiem tyle - jako standardowa "boczna" bywa za duży, za ciężki... Ale jeśli przyjdzie okazja by użyć tego cudeńka, to człowiek zakochuje się ponownie w tej replice. Stosunkowo długa lufa znacznie przekłada się na zasięg oraz celność, w wersji od TM zasięg skuteczny sięga 30-40m. Jeśli wymiary nie stanowią problemu, oraz zakładając że wersja HFC choć trochę przypomina Maruiowską, jest to jeden z niewielu użytkowych boczniaków.

Link to post
Share on other sites
Tak? :icon_biggrin: Bo ja mam deserta z HFC. Albo to było UHC? Zawsze mi się mylą te firmy :icon_smile: Kurcze, sorry, rzeczywiście fail :icon_smile:

EDIT: co nie zmienia faktu, że jest za duży :icon_smile:

 

U mnie identyczna sytuacja jak u kolegi ale po użyciu kulek 0,12 to jest maszynka do mielenia schabu z kością,uwierz mi.

Co do gaziaka to nie wien,lepiej kupić KWC na CO2 albo TM'a i konwersję z metalu.

Link to post
Share on other sites

ja mam deserta od cymy zadko uzywam jako boczniaka :d.dosc duza i ciezka replika.ale furore na manewrach robi. Do kabury mi sie miesci spokojnie chodz jak mialem kabure na kamizelce to nie dalo sie lezec bo pistolet uciskal na brzuch :d ale ogolnie fajna zabawka np do CQB

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...