Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kabura do brytyjskiej kamizelki przeciwodlamkowej.


Recommended Posts

Tak tylko ja własnie koniecznie chce mieć kabure w kamuflażu DPM

 

Ja p*********, a ta to niby w jakim jest, w tiger stripe :? :?:

 

TUTAJ LINK:http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49188349

 

Ciekawa kabura jeszcze znajdź mi pistola do niej pasującego :wink: .

Heh przydała by Ci się nowa matura i umiejętność czytania. Kabura to nie jest to samo co kamizelka taktyczna :wink:

Link to post
Share on other sites

Drogi Ajaksie.Kamizelka o której piszesz to dokładnie COMBAT BODY ARMOUR TEMPERATE DPM.I wsumie masz racje,co do systemu bo razem z chełmem GS Mk.6 tworzy system ochrony bezpośredniej.(75%odłamków,25% pocisków)ale zapewne nie o taki system ci chodzi...

Ceny samych pokrowców wachają się od 15 pln w szmatexach do 80 u osób które chcą nabić kasę na ludziach.Kamizelki z wkładem kevlarowym można zdobyć od 250 do 280 pln.

Ponieważ z topica wynika że nie masz dużo pieniędzy na zakup oporządzenia to podobnie jak moi poprzednicy proponuję ci chest riga lub holenderską kamizekę tzw panelówkę.Jest to średnio udana kopią LBV jednak zamiast stałych kieszeni posiada puste panele do których mozna podoczepiać co się chce.Same elementy są tanie (ładownice od 15-20 pln,są kabury itp)Wadą jest materiał kamizelki (cordura)która niestety w lecie daje się trochę w znaki,jednak dla kogoś biegającego tylko kilka godzin na tydzień wystarczy.

Adresy i przykładowe ceny oporządzen w DPM podałem na forum 24 RMC Greywolves i tam też możesz sobie szukać.

Wukasz-sądzę ze ten zaczep na tyle kamizelki jednak został SPECJALNIE zaprojektowany do łączenia z PLCE,choć faktycznie to tylko fastex i trochę troka.(podobnie adaptery do MOLLE-to też tylko nap i trochę troka a jednak nikt na to nie mówi inaczej-zreszta zamknijmy już ten temat.

Ajax-jak chcesz kaburę w DPM to mam jedną na zbyciu.

Jesteś zainteresowany?

Szaman.

Link to post
Share on other sites

Szaman ja tego nie neguje i nie musisz sądzić bo zaczep faktycznie jest przeznaczony do PLCE :) Chodzi o to, że pojęcie "specjalne zapięcie do oporządzenia PLCE" mogło sugerować, że do niczego innego nie doczepisz. W sumie wszystko już zostało wyjaśnione powyżej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...