Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36C - Cyma vs. JG


Recommended Posts

WItam!

Zastanawiam się nad kupnem G36C, od Cymy lub JG. Jeżeli zdecydowałbym się na Cymkę, musiałbym wymienić sprężynę na słabszą, żeby replika nadawała się również do CQB. W giecie od JG do wymiany jedynie gumka HU. I teraz pytanie: Czy gieta od Cymy jest warta wydania 200 złych więcej(lepsze wykonanie, wyższa kultura pracy, itp.)? Czy ta od JG będzie równie dobrze służyć?

 

I pytanie do posiadaczy G36C od JG: jaki jest zasięg skuteczny na stockowych częściach?

 

Prawie dobrze trafiłeś :wink: Przenoszę do "Porównania modeli".

 

Martinez.

Edited by Marrtinez
Link to post
Share on other sites

Zasięg w JG jest wystarczajacy, po wymianie gumy lepszy (zasięg bardziej powtażalny).

Jeśli masz pieniądze to kup cymę - ładniej wyglada.

Ale itak guma do wymiany - standardowo.

 

 

Gieta JG super sprawa tania i nie zawodna no, i niezniszczalna.

 

 

P.S. Takich tematów było już setki poszukaj po forum napewno dowiesz się wiecej.

Link to post
Share on other sites

Oczywiście,że jest warta. Lepsze wykonanie zewnętrzne i wewnętrzne jak dla mnie. Gietka Cymy nie wygląda jak taka plastikowa zabawka. Wymień sprężynę na słabszą,a później możesz wymienić gumkę jak od razu nie możesz.

Link to post
Share on other sites
Jak napisaliście lepiej kupić Cymę, ale jak będzie w przypadku używanej?

 

Skąd to możemy wiedzieć? To zależy od tego w jakim stanie jest replika,czy ktoś w niej grzebał itd. itd.

Btw. za ok. 550zł to ja swoją replikę CM003 kupiłem (nową). Teraz po 600zł chodzą nówki (jeszcze ok.2 tygodni temu na taiwangun.com były takie sztuki po 603zł). Lepiej dołożyć i mieć nówkę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...