Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Siemano. Właśnie dostalem paczkę z demobilu z moimi ESS Ice i mam problem. Jako, że zauszniki są proste, po prostu spadają mi z ryja. O ile mam na łbie słuchawki, to one jeszcze okulary na miejscu trzymają. Ale bez nich, to wystarczy, że pochylę się do przodu i okulary już lecą. Jak sobie radzicie z tym problemem, jeśli takowy macie? :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Wczoraj przyszły do mnie moje ICE ONE i postanowiłem je przetestować:

 

-AKMS Boyi (400 fps)

-G&G 0.25g

-odległość: 20cm

-4 strzały (po jednym na środek i kant na każdej szybce)

 

Po ich obejrzeniu po teście wpadłem w lekką konsternację ponieważ oglądając inne testy to po strzałach nie powinno być żadnych uszkodzeń poza ścieralnymi śladami. U mnie z kolei pod każdym miejscem uderzenia jest okrągły ślad zniekształcający obraz. Nie za mocno - tak lekko. I teraz pytanie można takich okularów używać czy lepiej kupić nową szybkę (z czym będzie problem bo nigdzie nie widziałem szybki do kupienia osobno)?

Link to post
Share on other sites

o ile mnie pamięć nie mydli to tego typu sprzęt jeżeli jest certyfikowany na uderzenie o jakiejś tam sile etc. to dotyczy to jednorazowego incydentu, to znaczy jak ma wytrzymać np. 17J to wytrzyma ale raz, i to gwarantuje Ci producent i po ewentualnym trafieniu należy wizjery/całość wymienić

 

nie wiem na ile to ma przełożenie do takich niewielkich sił jakie występują w ASG

 

a ICE występują w bundlach z różnymi wizjerami więc powinno się dać dokupić, niekoniecznie u nas

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...