Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika na start / Cyma 0.28 vs 0.39


Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poradzisz sobie. Na forum in a YT znajdziesz na pewno informację jak to zrobić prawidłowo. Jak nie chcesz tego robić sam to dopisz w komentarzu do zamówienia,że prosisz o montaż gumki HU (z dystanserem oczywiście).

Link to post
Share on other sites

Jak kupisz sobie Cymę 028, to pokombinuj z akcesoriami domowej roboty. Z przyciętej dętki rowerowej robi się ładne gumy na chwyt, pozytywnie wpływa to na wygodę trzymania karabinu. Czerwona taśma izolacyjna fajnie wygląda na magazynku. Z rzeczy, które można kupić i nie wtopić, polecić mogę pas nośny z allegro, można go wyrwać poniżej 10zł. Same drewna można po pasztuńsku owinąć białym plastrem. Na początku nie rozbieraj repliki, ale jeśli kiedyś najdzie Cię ochota na majstrowanie, to psiknij przy okazji karabin czarnym sprejem, zniknie "plastikowy" wygląd.

 

Co do tuningu repliki, to mogę polecić zakup dobrych kulek, ewentualnie wymianę baterii (ale to kiedyś). Jak naprawdę będzie Cię korcić, żeby coś koniecznie kupić do repliki, to kupuj magazynki low, lub mid. Nie zaszkodzi mieć więcej, gdy znudzi Ci się biegać z grzechotką, a zawsze zostaną do nowego kałacha kiedyś w przyszłości.

 

Poszukaj w necie, popatrz jak "tuningują" swoje kałachy ludzie z Bliskiego Wschodu. Fajnie wyglądają narysowane przez Amerykanów numery, szmaty mające chronić przed słońcem, domowe modyfikacje i taśmy klejące. Unikaj tylko wiejskiego tuningu w stylu granatnika, czy lunety z rolki po papierze toaletowym, czy dwójnoga z anteny radiowej. Były takie foty na forum, jak znajdę to wrzucę.

Link to post
Share on other sites

Właśnie zamówiłem 3 magazynki low cap metalowe do ak47 bo to czysta przyjemność zmieniać magazynki :icon_smile: i fakt grzechotka irytuje ale mieści 500 kulek ;p haha widziałem dwójnóg z anteny radiowej :icon_razz: w sumie chyb to ak47 najlepiej wygląda bez żadnych dodatków tak jak jest :icon_wink: w sumie najbardziej chodziło mi o tlumik i to tyle , ewentualnie ktoś mi mówił że mogę części na metalowe wymienić ? a sprejem to też słyszałem ale przecież będą odpryski od obić i to wszystko będzie widać

Edited by Sidjio
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...