Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika na start / Cyma 0.28 vs 0.39


Recommended Posts

Witam wszystkich :maniak_usmiech: jestem nowy w asg i chciałem sobię sprawić pierwszą replikę z tego co wyczytałem/polecili mi znajomi wybrałem firmę cyma i konkretnie te dwa modele

 

http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/cm-028-c.html

 

a to druga replika zależy jak z kasą będzie

 

http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/cm-039c-full-metal.html

 

i chciałem się spytać co lepiej wziąć na początek , która jest mniej wadliwa , do której jest więcej części jak by coś się rozwaliło ewentualnie póżniejszy tuning i tym podobne rzeczy ;p również jestem otwarty na waszę propozycję replik w podobnym przedziale cenowym które np: były by lepsze od tych dwóch modeli w/w :icon_razz2:

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Preferowałbym ak47/m4 w sumie bo to g36 takie brzydkie jakieś :P lepiej później kupię ale chociaż coś bardziej ogarniętego więc narazie na tą 0.39 będę się nastawiał :) na prawdę jest to porządna replika ;p? nic nie odpada po jakimś czasie albo się psuje ? bo chciałbym trochę więcej info na temat właśnie tego 0.39c zresztą jest cudnie przerobiony i można go przez to łatwiej tuningować ? bo ma szyny dodane

Link to post
Share on other sites

bo chciałbym trochę więcej info na temat właśnie tego 0.39c zresztą jest cudnie przerobiony i można go przez to łatwiej tuningować ? bo ma szyny dodane

 

1. Szyny nic do tuningu nie mają, chyba że pisząc "tuning" miałeś na myśli dodanie latarki/lasera/kolimatora co (teraz nie piszę o kolimatorze) w realiach Airsoftu jest mało potrzebne. A jeśli stawiasz na lans to nie z taką repliką :icon_wink:

 

na prawdę jest to porządna replika ;p? nic nie odpada po jakimś czasie albo się psuje ?

 

2. Znając życie, i te forum zaraz ktoś wyskoczy i napisze że broń padnie po miesiącu, i wszystko się połamie bo to chińczyk. Wszystko zależy od tego na jaki sort trafisz, i jak będziesz ją użytkował. Nie byłbym pewien co do tego plastiku, który jest prawie wszędzie.

 

3. Ja osobiście polecam cm.040, które wg. mnie jest o wiele ładniejsze oraz jeśli myślisz o rekonstrukcji w przyszłości też się nadaje.

 

4. Wiem że ludzie mają różne gusty, ale to nie jest replika tylko mutant zbudowany z AKM oraz M4.

Edited by Nikoz
Link to post
Share on other sites

No właśnie moich paru znajomych posiada 0.28 oraz 0.39 i wszyscy chwalą te modele , jeden chyba nawet ma już parę lat i mówi że wciąż to bardzo dobra i niezniszczalna replika , akurat ta twoja 0.40 w ogóle mi się nie podoba no ale kwestia gustu ;p a te modele akurat dwa co wstawiłem własnie temu mi się tak podobają bo jest to połączenie m4 i akm.

 

A propo tuningu chodziło mi ogólnie o lufe precyzyjną i tym podobne rzeczy plus jakiś laserek czy coś ;p

 

 

Nie byłbym pewien co do tego plastiku, który jest prawie wszędzie.

Nie znam się tak bardzo na tych replikach ale są bardzo popularne z tego co widzę ( główniej chodzi mi o 0.28 ) , więc pewnie stosunek jakość/cena też jest dobra

Link to post
Share on other sites

No to skoro wiesz czego chcesz, to po co pytasz? Bierz CM.039 i po kłopocie ;)

 

Sam miałem styczność z kilkoma CM.028, ba! nawet takiego posiadam, i napiszę tak: może i gb oraz reszta jest pancerne jak na tą cenę, ale wykonanie body można krytykować ile wlezie, dlatego nie jestem przekonany co do tego modelu gdzie plastiku jest jeszcze więcej.

Link to post
Share on other sites

CM.039 to cyma zbudowana w standardzie TM. Czyli wszystko na śrubach, i ogółem syf. w dodatku taki z tego AKM jak z koziej d*py trąba. Korpus od AK-47, jakaś dziwna przejściówka na kolbę, byleby kąt utrzymać.

Jak już Cyma, to 040 lub 048. Są w standardzie VFC, czyli rozkładają się podobnie co oryginał, no i mają silniki Hornbilla, na neodymowych magnesach. M150 to nie problem.

Link to post
Share on other sites

ten kwa za drogi , chyba zdecydowałem że jednak kupię tą 0.39 trudno , wolę mieć coś co mi się podoba mega niż coś co jest trochę lepszę a w ogóle bym nie spojrzał na taką replikę i wcale bym nie był z niej zachwycony

Link to post
Share on other sites

ten kwa za drogi , chyba zdecydowałem że jednak kupię tą 0.39 trudno , wolę mieć coś co mi się podoba mega niż coś co jest trochę lepszę a w ogóle bym nie spojrzał na taką replikę i wcale bym nie był z niej zachwycony

 

Nie podoba ci się RK Boyi SW? Jak dla mnie świetna, bardzo dobre wykonanie, praktyczna, no i cieszy oko :) Ale o gustach się nie dyskutuje, mam nadzieję, że będziesz zadowolony ze swojego wyboru.

Link to post
Share on other sites

Dziękuje wszystkim za pomoc/opinie itp :icon_wink:

 

Shuad - dla mnie broń musi być cała czarna , zresztą kocham takie duperele/szyny jak ma ta 0.39 ;p

 

Na początek mysle że bedzie idealna zresztą jest ciężka i długa co mnie bardzo cieszy , z czasem się stuninguje , potem doda się jakis celowniczek/laser czy coś i będzie przyzwoicie :icon_smile: zresztą wszyscy biegają z tymi m4 , duzo osób się na styl amerykański się robi , będę oryginalny :P

Edited by Sidjio
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...