Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem kolegi.


Recommended Posts

Siemka ! Kolega przyszedł do mnie po poradę ale nie potrafiłem odpowiedzieć , więc idę do was.

 

Głównie chodzi o tą replikę .

http://gunfire.pl/pr...1787-LR300.html

Strasznie podoba mu się wygląd , ale uświadomiłem mu , że chińskie GB v2 to loteria i tu pytanie nr.1

Czy można zmienić na gb v2 markowego np. G&G lub KWA.

Czy wykonanie zewnętrze stoi na przyzwoitym poziomie ?

Czy za taką sumkę można kupić coś lepszego (ale koniecznie LR300)

Pomożecie ?

 

EDIT.

Czy drogie będzie wzmocnienie i co będzie trzeba wymienić aby jakoś dorównywał markowym? (będzie to tańsze od całego markowego gb?)

Edited by Reegz
Link to post
Share on other sites

Czy można zmienić na gb v2 markowego np. G&G lub KWA.

Czy wykonanie zewnętrze stoi na przyzwoitym poziomie ?

Czy za taką sumkę można kupić coś lepszego (ale koniecznie LR300)

1. Tak. Tyle, że z GB KWA będzie trochę zabawy aby go tam dopasować.

2. Nie (widziałem, miałem w rękach), ale z drugiej nie jest też tak odstraszające jak w kałachach cymy.

3. Nie i to też nie jest dobre.

 

No a mam jeszcze pytanko co do gb Każda wersja V2 tam wejdzie ?

Co trzeba wzmocnić aby przedłużyć jego żywotność ?

 

1. Standardowe, bez udziwnień powinny (longi odpadają).

2. Najlepiej wszystko, ale przynajmniej GB i silnik też fajnie by było wymienić na lepszy.

 

 

Podsumowując jest to badziewie za dużą kasę i się nie opłaca. Niech sobie kolega wybije z głowy LR300 przy takim budżecie.

Edited by Ray~
Link to post
Share on other sites

Ray~ po czym wnioskujesz, że to badziewie, miałeś w rękach, ale czy strzelałeś? Opinie na forum ma nawet dobre, nikomu się raczej nie psuję (z tego co pobieżnie przeczytałem), oczywiście jest sporo lepszych replik, ale jeśli kolega chcę koniecznie lr300 to niech przestudiuje tematy o nim na forum :).

Link to post
Share on other sites

Tak jak już pisałem-miałem w rękach, strzelałem itd.

A&K robi w porównaniu do innych chińskich producentów wytrzymałe części, ale to nie jest jeszcze "to".

Tak czy siak, kupując ten wynalazek trzeba wydać trochę pieniędzzy na nową gumkę i porządną lufę, bo stockowa jest dość kiepska.

Link to post
Share on other sites

PJ to jest to samo co A&K?(mówimy tylko o LR-ach tylko)

Faktycznie mało ludzi narzeka w temacie o nim , pojawiło się tylko trochę o batce , że za słaba , a takie rzeczy jak lufa gumka itd. to zawsze trzeba się z tym liczyć :icon_razz:.

A co do cześci szukać jak do normalnej emki ?

 

@edit

Na pierwsze sam sobie odpowiedziałem więc nie ważne już :).

a co do jeszcze LR jak włoży się słabszą sprężynę np tak aby zamiast tych 440 fps miało się 390 to również przedłuży się jego żywotność ?

Edited by Reegz
Link to post
Share on other sites
przedłuży się jego żywotność ?

To logiczne, że tak. Słabsza sprężyna=mniejsze obciążenie dla innych podzespołów, co przekłada się na większą żywotność.

 

PJ to jest to samo co A&K?(mówimy tylko o LR-ach tylko)

A&K stoi na podobnym poziomie co i JG pod względem technicznym. Ale za taką cenę bym się nie porywał na taki zakup. Lepiej już kupić jakąś dobrą, markową emkę (w wersji SIR, aby miała odpowiednie body) i zmienić front, chwyt oraz kolbę na LR300.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...