Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Zawsze przy wysyłce masz 10 dni roboczych na zwrot bez podania przyczyny. Kupujesz, sprawdzasz, jak nie pasi odsyłasz. Zgodnie z ostatnim wyrokiem SN sklep jest zobowiązany pokryć koszty wysyłki przy zwrocie.

 

Prawo zwrotu nie obowiązuje przy zakupie stacjonarnym, ale przy wysyłkowym jak najbardziej. Oczywiście towar nie może mieć śladów zużycia itd.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wersję WS charakteryzuje zielona batka, wybite numerowanie, przyciąganie magnezu, oprócz lufy, stalowe łożyska i przeźroczysta komora hop up, prawda? Jeśli nie będzie tego wszystkiego, to to nie jest wersja SW?

GF potwierdził, że występuje to wszystko w opakowaniu, czyli można to uważać za wersję SW?

Edited by Alexanderexis
Link to post
Share on other sites

W werski SW najważniejsza jest stal. Jak magnes przyciąga wszystko poza lufą to jest gites. Może się zdarzyć, że jakaś drobna część będzie ze znalu, u mnie na przykład w jednym był znalowy rygiel okucia łoża, w drugim tylne okucie rury gazowej, to się zdarzało sporadycznie w SW. Najważniejsza jest obsada lufy, czyli tam, gdzie są bite numery i mocowanie kolby.

 

Ale jak gunfire potwierdził to co piszesz, to mamy SW! :)

Link to post
Share on other sites

Widzę, że to niezła loteria jest z tym RK od Boyi, ale zaryzykuję.

Dla 100% pewności, mogę zamówić RK-06 z Gunfire, skoro mi odpisali na moje pytanie odnośnie "autentycznośći RK"?

Napisałem, czy replika ma "wszystko" ze stali, oprócz lufy, czy komora hop-up jest przeźroczysta, czy bateria jest zielona, czy ma wybite numery. czy gearbox ma stalowe łożyska.

Odpowiedź dostałem taką:

Witam,

 

Ze stali wykonane są elementy wymienione w opisie repliki czyli korpus, lufa, atrapa rury gazowej, przyrządy celownicze oraz stopka kolby.

Komora hop-up jest przezroczysta, akumulator w kolorze zielonym, posiada wybite numery. Łożyska natomiast wykonane są ze stali.

Czy dobrze rozumiem, że jest to wersja SW?

Link to post
Share on other sites

No tak, tego sprawdzić, to nie sprawdził, ale nie mógł sobie od tak napisać, że batka jest zielona, że łożyska są stalowe i są wybicia i komora jest przeźroczysta, bo tego w opisie produktu nie ma.

Jak też ktoś napisał, mają te SW, ale ich "nie mają"...

 

Chyba jednak zdecyduje się na zakup tego RK-06, tylko napisze w komentarzu, żeby to sprawdzili, a jak dojdzie złe, to zawsze mogę to zareklamować, albo odesłać bez podania przyczyny.

Link to post
Share on other sites

Pomacaj magnesem zawias kolby i miejsce na body gdzie są numery, może już stalowe 05 dotarły do Polski. Na świecie już są, a z tego co wiem znalowce miały być w ogóle wycofane, pewnie dlatego teraz jest zamieszanie, bo ładują części co zostały.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Doszła do mnie tydzień temu replika z gunfire. RK-06. Niestety sklep mnie dosłownie olał i wysłał mi to, czego 2 razy prosiłem, żeby nie wysyłać i tak straciłem przez nich 31zł i kupę czasu. Ogólnie sklepu bardzo nie polecam, serwis mają tak dziadowy, że 3 repliki im tam odsyłałem i każdą po 3-4 razy musiałem odsyłać. I nie, nie zmyślam.

Co do repliki, fajna jest wersja SW, ale normalna też jest spoko. Jedynie okropne są drewienka w RK-06.

Teraz czekam na dostawę rk-05. Podobno do miesiąca czasu, już udało mi się przetrwać 2 tygodnie. Cóż, moja ostatnia nadzieja.

@Za krótko miałem RK-06, żeby za nią ręczyć, ale zewnętrznie cymka nawet do pięt nie dorasta.

No i RK wymaga dosyć sporo roboty, ale myślę, że to będzie pancerna replika, po wymianie takich el. jak kabli, baterii, złożenia tego jeszcze raz itp.

Edited by Alexanderexis
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...