Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tanie gogle


Guest Serious93

Recommended Posts

Z parowaniem to różnie bywa,jednemu mogą takie parować,drugiemu nie. Powłoka antifog od Bolle jest całkiem dobra,ale na wszelki wypadek zaopatrz się w płyn antifog (sam używam tego od Bolle) i powinno być dobrze,ale jak będziesz biegać w masce/kominiarce/arafatce to nie dziw się jeśli zaparują.

Link to post
Share on other sites

Pierwszy link : http://allegro.pl/go...2525037695.html licze na jakiś ludzi z forum np. x800 na sprzedaż są ale czekam na kontakt

 

Ja bym brał od użytkownika,którego już wymieniłem. Sprzedaje gogle w całkiem dobrym stanie z tego co widziałem jeśli koniecznie chcesz używki,w dodatku są tam licytacje często i można taniej wyrwać niż te 80zł. Jakbyś brał x800 to upewnij się jednak,że to nie są chińskie podróbki ;)

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz to wstawię zdjęcie przyciemnianego wizjera :icon_smile: Przeźroczysty już w koszu. Nie warto kupować używanych jeśli za tą samą cenę można kupić nowe.

 

No niby nie warto kupować używanych. Sam kupiłem jakiś czas temu ESS ICE z kieleckiego demobilu. 3 szybki miałem,wszystkie wyglądały jakby były potraktowane jakąś niszczarką,albo nie wiem czym. Po prostu nadawały się co najwyżej do kosza.Chociaż znam osoby,które kupują takie gogle i są zadowolone. Te gogle od zielonejpantery,które widziałem były całkiem ok. Na miejscu Serious93 gdybym nie znalazł dobrej oferty nowych gogli to w ostateczności skusiłbym się na takie gogle właśnie (przecież zawsze można odesłać) lub uzbierał kasę na dobre nówki,np. x800.

Link to post
Share on other sites

Mówiłem o odesłaniu gogli w takim stanie,w jakim się je otrzymało. Nie męcz sprzedawcy,tylko po prostu wyślij je i napisz "odstąpienie od umowy",czy jakoś tak. Chyba,że czas już minął. Tylko nie wiem,czy w takim wypadku w ogóle coś zdziałasz jeśli to Ty je rozwaliłeś.

Link to post
Share on other sites

@Up nie jest nigdzie podany czas zwrotu przez sprzedawcę. Chyba, że jest to nałożone przez Allegro. Chciałem zwrócić to napisał, że trzeba było dać znać wcześniej. Szkoda tylko, że wcześniej gogle były całe. Nie czepiałbym się gdyby w opisie nie było podane jakie atesty posiadają gogle.

 

Tylko nie wiem,czy w takim wypadku w ogóle coś zdziałasz jeśli to Ty je rozwaliłeś.
sęk w tym, że nie powinno się im nic stać.

Ja tylko poprosiłem o zwrot części kosztów i odesłanie gogli.

Edited by KicuPL
Link to post
Share on other sites

@Up nie jest nigdzie podany czas zwrotu przez sprzedawcę. Chyba, że jest to nałożone przez Allegro. Chciałem zwrócić to napisał, że trzeba było dać znać wcześniej. Szkoda tylko, że wcześniej gogle były całe. Nie czepiałbym się gdyby w opisie nie było podane jakie atesty posiadają gogle.

 

sęk w tym, że nie powinno się im nic stać.

Ja tylko poprosiłem o zwrot części kosztów i odesłanie gogli.

Trochę już offtopujemy ;) Nie jestem jakimś specjalistą w tej dziedzinie też. Zwracałem normalnie towary,ale w stanie takim jakim otrzymałem i nie robił mi nikt zazwyczaj problemów. Tylko to też ponoć zależy,czy kupujesz od osoby prywatnej,czy od firmy.

Link to post
Share on other sites

Te bym kupił, ale nie ma przyciemnianej szybki :( http://allegro.pl/go...2537944332.html

Mam x800 od 4 lat ponad bez przyciemnianej szybki i jakoś żyję :icon_wink: Nie oczekuj cudów w tej kwocie. Za 129zł kupisz chyba Locusty używane z dwoma szybkami,ale czy jest to opłacalne skoro możesz mieć nowe gogle,równie dobre za 120zł?

zielonapantera to z tego co wiem to hurtownia, jak sobie z tym poradzić nie wiem.

 

chyba koniec offtopu? :icon_smile:

To zależy chyba ile czasu minęło od kupna. Poczytaj na necie i na forum prawnym na ten temat :icon_wink: EOT
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...