Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Barrett m99 na gas.


Recommended Posts

Siemka.

Mam trochę oszczędności i chciałbym jakoś je wykorzystać.

Znalazłem na GF replikę Barretta m99 springa za ok. 1100 zł .

Czytałem o nim i z tuningiem sporo problemu ale nie dawno pojawiła się firma Mancraft (wszystkim znana:D) która robi konwersje do springów . Cena konwersji wychodzi 550 zł + koszty mamby butli itd.

Replika będzie bardziej do strzelania w puszki z większych odległości (80-100m) a rzadziej do kampienia w krzakach.

I tu moje pytanka.

1. Czy warto w to zainwestować ?

2. Czy będę musiał poza wymianą gumki i lufy na precyzyjną wymienić coś jeszcze ?

3. Co dokładnie potrzebuję jeszcze do tej konwersji ? (podacie jakiś zestaw mamb uszczelek i innych rzeczy ? nie wiem co i jak w takich gaziakach jest potrzebne)

4. Czy przy dobrej gumce te 1000 fps będzie przydatne ?

5. Można w nim wymienić chwyt na snajperski ? Na jednym z filmików na YT widziałem , że po wyciągnięciu trzech pinów wychodzi cały uchwyt razem z jakąś szyną z tyłu.

6. Chciałbym mieć naprawdę wielkiego metalowego klocka który ma fps jak na replikę takiego kolosa przystało . Czy wersja aegowa (m82a2) będzie lepsza ? (tuning , zasięg itd. przyznaje się że nie czytałem o nim).

7. Poza kosztem gazu mam się nastawić na kolejne wydatki takie jak zużywające się części itd ?

 

Wiem , że tego trochę jest ale bardzo mi zależy . mam do wyboru albo nowego kompa albo Barretta więc jeśli gra nie warta świeczki to trudno :icon_biggrin:.

 

link.

http://gunfire.pl/product-pol-1152192886-Barrett-M99-SW-01-.html

Edited by Reegz
Link to post
Share on other sites

Do puszek, to się kupuje wiatrówkę. Za te 2000 PLN to masz w czym wybierać.

 

Z >80metrów z repliki ASG nie trafisz w puszkę. Przy gładkiej lufie i podłej jakości kulkach (a obecnie wszystkie dostępne w handlu ciężkie kulki są fatalnej jakości) nie ma co o tym marzyć.

 

 

Kup sobie komputer, albo załóż lokatę, czy tam kup jakieś obligacje - bardziej się to opłaci.

 

 

Temat niezgodny z założeniami działu - zamykam, potem leci do piachu.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...