Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.Chciał bym się was spytać czy mieliście kiedyś taki przypadek jak podczas strzelania z pistoletu na green gas złamała wam się lufa zewnętrzna.Stało mi się w to w glocku 23 od kjw i teraz pytam się co mogło być tego przyczyną ? Pistolet był używany tylko do strzelania rekreacyjnego, może wystrzeliłem z niego ok.4000 kulek 20g,a przecież taki glock powinien wytzymać o wiele wiele więcej.Pistolet był czysty i zadbany mam go dopiero od 2 miesięcy.Wcześniej używałem gazu Pro tech green gas , a w tym dniu akurat super power green gas od gfc.I teraz nasuwa mi się pytanie czy mogła być to wina gazu,na stronie pisało, że gaz jest przeznaczony do modeli z blow backiem ? Prosze o odpowiedz!

Link to post
Share on other sites

Z czego jest wykonana lufa? Znal, czy plastik? Na chłopski rozum może od drgań jakie wywołuje strzelanie z repliki? Wydaje mi się, że nie może to być wina gazu. Ale zaznaczam, że ekspertem nie jestem ani od gaziaków ani od klamek.

Link to post
Share on other sites

Ile może trwać naprawa to już zależy od sklepu. Mogą nie mieć części akurat i wtedy sobie już poczekasz. Poczekaj tak 5-7 dni jak już dostaniesz info,że replika do nich dotarła .Jeśli sami się do Ciebie nie odezwą to wtedy zadzwoń do nich (lub napisz,jeśli nie jesteś jakimś specjalistą,a chciałbyś się skonsultować w międzyczasie z innymi) czy replika została naprawiona itd.

 

KJW to nie jest jakaś super firma. Miałem M9 z KJW i zacinał mi się zamek,inni użytkownicy nie skarżyli się na to.

Link to post
Share on other sites

Ile może trwać naprawa to już zależy od sklepu. Mogą nie mieć części akurat i wtedy sobie już poczekasz. Poczekaj tak 5-7 dni jak już dostaniesz info,że replika do nich dotarła .Jeśli sami się do Ciebie nie odezwą to wtedy zadzwoń do nich (lub napisz,jeśli nie jesteś jakimś specjalistą,a chciałbyś się skonsultować w międzyczasie z innymi) czy replika została naprawiona itd.

 

KJW to nie jest jakaś super firma. Miałem M9 z KJW i zacinał mi się zamek,inni użytkownicy nie skarżyli się na to.

 

Ja mam M4 z kjw i jest super, więc firma nie taka zła :icon_lol:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...