Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Trochę pytań


Recommended Posts

1.Jaką broń kupić do 700zł

2.Jakie strony ASG mi polecacie

3.Jaki mundur itp kupic

4.Czy mogę chodzić do lasu publicznego strzelać się z kumplami

5.Jakie firmy zwiazane z ASG polecacie

6.Jakie filmy/poradniki przeczytać ,żeby znać ogólnie tryby rozgrywek

7.Czy jeśli mam 14 lat to źle jesli "bawie sie" w ASG

Link to post
Share on other sites

1. M4 A&K/PJ, AK Cymy albo G36.

 

2.Specshop.pl, Taiwangun.com, Gunfire.pl

 

3.Marpat Woodland, US M81 Woodland, Multicam, kamizelka(nie podaję firm nie wiem jaki masz budżet): CIRAS LAND lub Fast Atack Plate Carrier, hełm MICH 200_ nakolanniki z ALTA LOCK'iem :icon_wink:

 

 

4.Do parku ? :icon_wink:

 

5.Moim zdaniem Ultimate, JBU, Systema, Deep Fire, Guarder, Boyi ;P

 

6.Np.Taktyka ASG by Grey, dalej Tobie dokładnie nie napisze, bo czytałem różne podręczniki w których opisywane są różne taktyki i strategie ataku, obrony...

 

7.Ogólnie sam zaczynałem mając 15 lat. Nie jest źle i nie jest dobrze, nie potrafię Ci odpowiedzieć nie znam Ciebie, może masz ciężki palec, nie kontrolujesz bezpieczniej odledłości z której możesz oddać strzał i nie myślisz o tym, że możesz zrobić innym krzywdę, a może masz jakiś szczytny plan związany z Airsoftem i nie jest dla Ciebie ważne "zdobywanie Fragów" za wszelką cenę tylko dobra bezpieczna zabawa. Widziałem już trochę starszych od Ciebie graczy lub Dzieci Airsofta, którzy mają często więcej sprzętu niż talentu ktoży wybijali zęby, dziurawili twarze(najlepsi są snajperzy którzy zrobią wszystko aby trafić w hełm który masz na sobie podczas akcji... swoją drogą, nie wiem jak tacy idioci mogą celować i strzelać w głowę widząc ją przez lunetę...) a później z tym idiotycznym komentarzem wymawianym zza maski: "było widać tylko głowę i kryłem swoich to co miałem robić ?" Dlatego to od Ciebie zależy czy to źle lub dobrze, że chcesz uczestniczyć w rozgrywkach ASG.

Edited by Kac3r
Link to post
Share on other sites

Nie chyba, tylko na pewno. Powinno być w "Jestem zielony" :).

 

1. Replikę. Replikę jakiej broni chciałbyś posiadać?

2. Euueeuueueu... Jakiekolwiek po wrzuceniu w Google "Airsoft" :P

3. Dowolny. Z butów polecam Bates'y jakkolwiek są trochę za drogie niż powinny być. Chociaż mi model 2400 służy ponad dwa lata już i jedynie ma skórę poprzecinaną, bo zapominałem pastować ...

4. Jeżeli ludzie tam z bardzo rzadka wchodzą, jeżeli jest daleko od drogi, jeżeli jest daleko od ścieżek turystycznych/sportowych, jeżeli nie ma zakazu hałasowania to nic nie stoi na przeszkodzie

5. CYMA, BoyI, JG, Gunfire, SpecShop, ASGShop, Taiwangun, Systema, JBU, Element, G&P, Redwolf Airsoft... Sprecyzuj o co ci chodzi.

6. Żadne.

7. Jeżeli ktoś ma 17 lat i "robi sobie dobrze" to jest źle? Sam sobie na to odpowiedz...

Link to post
Share on other sites

No bardzo możliwe , że pomyliłem ;).

 

Bardziej myślałem o czymś full metal i markowym niż gównianym (które niedługo sprzedam) g36 z plastiku .

 

Słyszałem ,że wielu ludzi stosuje ograniczenie do 400 FPSów , bo jak wiadomo strzał z 3 metrów robi wylew podskórny na pare dni lub nawet więcej...

Link to post
Share on other sites

Słyszałem, że jacyś azjaci robią stalowe G36, nie wiem tylko, gdzie je dostać.

 

Tymczasem powinno ci wystarczyć G36 od JG, bo Cymowskiego nie ma w sklepach.

 

Najczęstsze ograniczenie to 450fps. I uwierz mi, strzał z 50 metrów też może zrobić siniaka.

Edited by SirHawk
Link to post
Share on other sites

dobre jak na tą cenę?

http://allegro.pl/ka...2511822018.html

 

napisane full metal lecz wykonanie = METAL + ABS wiec o co chodzi?

http://allegro.pl/ag...2549814158.html

 

 

albo to

http://allegro.pl/karabin-szturmowy-scar-gratis-i2511821310.html

 

jest jeszcze to

 

http://allegro.pl/gunfire-karabin-asg-m4-bi-5781m-metal-abs-i2542457105.html

 

Chciałbym ,żeby było któreś z tych wymienionych\

Edited by Pan Filip
Link to post
Share on other sites

Replika nr:

1. Cena trochę zawyżona można dostać taniej i lepiej.

2. AGM nie za bardzo polecana firma, tuning byłby drogi.

3. Scar jest loterią raz dostanie się wersję która rozleci się w przeciągu miesiąca a raz w przeciągu tygodnia, ogólnie straszna nieszczelność i droga komora hop-up.

4. No już lepiej ale to i tak nie jest to co by się zadowoliło i z czym mógłbyś pobiegać trochę dłużej.

 

Magazynki do każdej z wymieniowych replik są identyczne a ich cena wynosi ok 30zł/szt..

 

nr. 1 i 4 to to samo różnią się tylko kolbą i trochę szyną ris z tuning wychodzi na średnim poziomie w tych replikach.

 

Aby dostać dobrą emkę która posłuży jakiś czas trzeba wydać 1000zł no nie oszukujmy się, jeżeli posiadasz budżet ok.800zł to radze kupić http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=5352&name=ARES_-_G36C_-_AR-006 posłuży naprawdę wiele czasu a i wykonanie na bardzo dobrym poziomie stoi.

 

Rozumiem że nie interesują cię "kałachy" i wolisz coś nowocześniejszego?

Link to post
Share on other sites

To zainwestuj w to do tego mały tuning i magazynki, a dlaczego akurat to a nie inne: jest to wersja SW czyli stal a nie jakiś znal czy inne coś i oryginalne drewno a nie plastiki czy nie wiadomo co.posłuży ci naprawdę długo i będziesz zadowolony, a jeśli coś nowszego to doskładać te 100zł i kupić giete od aresa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...