Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Shotgun Shells


Recommended Posts

Na pewno tak, a przynajmniej inny. Miałbym tylko wątpliwości odnośnie tego sklepu, poszukaj na Tajwangun, Gunfire lub Zbrojowni.

 

Tutaj masz bardzo obszerną i aktualną dyskusję na temat shotgun-ów http://forum.wmasg.p...bor-shootguna/.

 

Z góry przepraszam, wiem, nie powinienem "odsyłać", ale temat jest na prawdę obszerny i niemal wyczerpujący, warto przeczytać.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Dzięki Powała! :maniak_OK: Chyba jednak sobie sprawię AGM'kę i przeżyję zwykłe magi! :teeth: Bo skoro ten DE ma zasięg 30m, to na teren otwarty się nie nadaje, a na razie w CQB nie gram. Ale jeśli kiedyś z ekipą znajdziemy dobre miejsce na takie gry, to może sobie sprawie :maniak_jezyk:

 

Dzięki wam jeszcze raz. :)

Link to post
Share on other sites

Cóż, z własnych doświadczeń tych pompek na shellsy nie polecę. HU działa albo nie (u mnie nie), celność jest nędzna, zasięg jest echem... moim zdaniem niezadowalający. Magazynki klimatyczne, ale to oznacza 10 strzałów z maga. Z pompy AGM miałem przypadki trafienia w wystający łokieć z dystansu na którym na pewno bym sie tego nie spodziewał, są nie do zajechania a po uszczelnieniu, czyszczeniu itp okazują się rewelacyjnymi gunami jak na ta klasę cenową.

Link to post
Share on other sites

Mam porównanie z kilkoma innymi, tanimi pompkami, i jedno jest pewne - z lepszą niż ta od AGMu się nie spotkałem.

 

 

Powała - nie przepraszaj, bo nie masz za co przepraszać. Odsyłanie do innych wątków jest w pełni zgodne z Regulaminem, jeśli wątek do którego odsyłasz dotyczy danego problemu. To, co jest zabronione przez Regulamin, to odsyłanie do Szukajki bez podawania żadnych informacji, które autorowi mogłyby się przydać.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Poczekaj jeszcze chwilę i kup ją u taiwanów. W tej chwili jeśli zapiszesz się do newslettera masz kod rabatowy o wartości 20pln :icon_biggrin: Wpisujesz kodzik podczas zakupu i tyle.

 

Ja się zapisałem i nic nie dostałem :P Nie chodzi Ci przypadkiem o kody rabatowe dostępne na profilu gunfire na facebooku? ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...