Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zwiekszanie rof'u w cm.035


Recommended Posts

Lipolka 11.1 zmieli Ci tą replikę natychmiastowo :icon_smile: Po co Ci roof ? Nie lepiej raz a celnie

Nie koniecznie natychmiastowo i nie koniecznie każdy chce być uber komandosem zabijającym 5 przeciwników jedną kulką. Po to jest ogień ciągły w replice żeby z niego korzystać. Chce pruć 20-30 kulek na sekundę? Kto mu zabroni?

Ja poszedł bym w kierunku jaki wskazał Wiciok. Kable, wtyczki i dobry lipol bezpieczniej było by dać 7,4 tak gdzieś 30-40C na początek . Później jak nie będzie Cię to satysfakcjonować trzeba pomyśleć o zębatkach tłoku silniku mocniejszej baterii i takie tam.

Link to post
Share on other sites

Jak kto woli :).

Nie koniecznie natychmiastowo i nie koniecznie każdy chce być uber komandosem zabijającym 5 przeciwników jedną kulką. Po to jest ogień ciągły w replice żeby z niego korzystać. Chce pruć 20-30 kulek na sekundę? Kto mu zabroni?

Ja poszedł bym w kierunku jaki wskazał Wiciok. Kable, wtyczki i dobry lipol bezpieczniej było by dać 7,4 tak gdzieś 30-40C na początek . Później jak nie będzie Cię to satysfakcjonować trzeba pomyśleć o zębatkach tłoku silniku mocniejszej baterii i takie tam.

 

 

Powiedz mi gdzie napisałem żeby nie używał ognia ciągłego ??

Link to post
Share on other sites

Powiedz mi gdzie napisałem żeby nie używał ognia ciągłego ??

Nie lepiej raz a celnie

Tak zasugerowałeś. Kolega pyta jak zwiększyć ROF a ty mu wyjeżdżasz z "raz a celnie" jak nie masz nic do powiedzenia w temacie, ani wiedzy na ten temat to lepiej się wstrzymaj z komentarzami bo wystawiasz się tylko na pośmiewisko. Są ludzie którzy lubią wisieć na spuście i mieć duży ROF czy to coś złego? czy to coś nielegalnego? Raczej nie... Wiec po co się wcinasz ?

Link to post
Share on other sites

Faktycznie nic nie dodałem do tematu :icon_smile:. Czytaj ze zrozumieniem. Z góry Ci bardzo dziękuję :icon_wink:

 

Skończyłem parę klas podstawówki i czytanie ze zrozumieniem nie jest mi obce. I racja nie dodałeś absolutnie nic do tematu bo lipol 11.1 nie jest z automatu wyrokiem "śmierci" dla repliki. Więc ja ponawiam swoją prośbę nie masz wiedzy w temacie nie wypowiadaj się.

Link to post
Share on other sites

Mam springa 100'tkę :)

Ogólnie to chodzi mi o to że tą cymkę odkupiłem nowiuśką za bezcen, jest mała - kompaktowa, dobra do 'cqb', a to że chcę mieć większy rof nie oznacza że wsadzę sobie boxa i wypluje 5.000 kulek na jednym spuście, ani też nie oznacza że nie potrafię celować. Po prostu mam z 150zł max na wydanie aby to wszystko szybciej działało (lipolki i ładowarkę już mam) więc czemu nie :)

Sprawa wygląda tak że już jedną replikę tak zajechałem, zmieniając tylko kable aby była lipo-ready i wsadzając lipolke 11'stkę, szło kapitalnie, lecz po około 5k kulkach replika mi zdechła, i nie chcę aby to samo stało się z cymkowym ak.

Link to post
Share on other sites

To w takim razie z innej beczki.

Polerowanie cylindra - (pasta polerska i 5 minut czasu) + ~1-2 k/s

Serowanie tłoka - odowiednio zrobione nie zmieni jego wytrzymałości + ~1-2 k/s

Odciążenie tłoka - jeżeli stockowy i ma taki śmieszny "solidny odważnik" jako nakrętne do głowicy tłoka to można ten "odważnik" spiłować śmiało o jakąś połowe lub nawet więcej + ~1/2 k/s

Spiłowanie ostatniego zęba na tłoku (pod warunkiem że nie tylko ostatni jest stalowy a jest ich więcej) - jeżeli nie... to zawsze można spiłować ostatni ząb z zębaki stokowej + ~2-3 k/s

 

Przy perfekcyjnym wykonaniu masz +9 k/s

Realnym wynikiem będzie jakieś +6k/s

 

Po dokładniejsze info zapraszam na PW, ewentualnie mogę się tutaj bardziej rozpisać na ten temat.

^^ to wszystko wersja 0zł

 

Jeżeli chcesz to na PW możemy pogadać o wersji max 150 zł.

Edited by dreyko
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...