Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KWA LMT Defender Patrol RIS - nie strzela


Recommended Posts

Witam, kupiłem nowe KWA na zbrojowni i po wystrzeleniu 1 lowcapa paroma krótkimi seriami replika się zblokowała tzn. tak jakby silnik nie dał rady ruszyć zębatką- zasiłka nowe Li-Po 7,4V 2200mAh naładowane iMaxem. Albo na zbrojowni żle wypodkładkowali przy założeniu sp130 i tłoka albo jakieś inne zło....miał już ktoś z was takie diabelstwo w KWA ?? Zwolnienie silnika nie przyniosło rezultatu :/

Link to post
Share on other sites

Jak wyjąłem tłok to przetestowałem na płaskiej powierzchni czy sprężyna na prowadnicy wchodzi cała w tłok.......dopiero wchodzi po wywaleniu łożyska. jak narazie wystrzeliłem testowo 2 hi-capy i strzela...oby jak najdłużej...swoja drogą fpsy zmniejszyły się ciutek-7fps

Link to post
Share on other sites

Brawo. Zamiast odesłać na gwarancję, pierdzielisz się z tym sam, w dodatku osłabiając najwyraźniej uszczelnienie. Takich ludzi potrzeba nam więcej :hahaha: .

 

Jakby chciał odesłać na gwarancję, to by to zrobił. Zdecydował się pogrzebać w replice sam, więc albo napisz coś, co będzie w stanie mu pomóc albo powstrzymaj się od pisania nic nie wnoszących komentarzy.

 

Martinez.

Edited by Marrtinez
Link to post
Share on other sites

człowieku nie znasz mnie więc nie pisz głupot i pisz konstruktywnie na temat ...replika nowa ale ,że założone sp130 i tłok to po gwarancji a ty kolego SirHawk następnym razem doczytaj posty zanim zaczniesz pisać brednie....sprawa nr 2 ... różnica w fps może i nie istnieje bo nie przechronowałem jej na tym samym chrono...

 

 

Jak znam się na replikach to mam tracić czas i pieniądze na wysyłki jeśli mogę to zrobić sam?

 

no właśnie ..niestety nie każdy potrafi to pojąć.

Edited by Suchy_PL_
Link to post
Share on other sites

Za wytrzymałość nie, ale za poprawne funkcjonowanie jak najbardziej, przecież jak napisał kolega nic nie uległo uszkodzeniu tylko została nieprawidłowo złożona / wypodkładkowana.

Ps. Suchy - wyjęcie łożyskowania faktycznie mogło pomóc, ale ja winy upatruję właśnie w nieprawidłowym podkładkowaniu. Przerabiałem temat z M130 i może ona chodzić z założonym łożyskowaniem.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ale M130 a SP130 to nie to samo. SP130 ma historie właśnie tego, co prawda ja w KWA jeszcze tego nie spotkałem. Szczególnie przy tym problemie. Jeśli SP130 byłaby za gruba to nie powinno od początku działać, nie ma fizycznej możliwości. Raczej bym upatrywał problemu w marnym zasilaniu, złym wypodkładkowaniu (o ile w KWA to możliwe) albo w słabszym egzemplarzu silnika.

Link to post
Share on other sites

Ale M130 a SP130 to nie to samo. SP130 ma historie właśnie tego, co prawda ja w KWA jeszcze tego nie spotkałem. Szczególnie przy tym problemie. Jeśli SP130 byłaby za gruba to nie powinno od początku działać, nie ma fizycznej możliwości. Raczej bym upatrywał problemu w marnym zasilaniu, złym wypodkładkowaniu (o ile w KWA to możliwe) albo w słabszym egzemplarzu silnika.

 

no silnik ciągnie dobrze lecz grzeje się obojętnie jakby nie był wyregulowany....z tego co w dziale replik I klasy o m4 KWA pisali koledzy, czasami trafiają się słabsze sztuki silników i sie grzeją a niektórym nie...co do sp130 i niemieszczenia się w tłoku...sprzawdziłem go pod tym kątem i dziad chowa się cały dopiero po wywaleniu łożyska... gdzieś tu na wmasg czytałem, iż ktoś miał podobny problem po wypluciu 100 kulasów zacinki tłoka a po wywaleniu łożyska śmigało.....w mojej byłej replice BOYI też na sp130 musiałem wywalać łożysko....ale fakt niby nie powinno hulać od początku-daje mi to dużo do myślenia. Zobaczę jeszcze podkładkowanie jak będę wrzucał cylinder typu 0....

Edited by Suchy_PL_
Link to post
Share on other sites

nie koniecznie....sp130 zdarzały się ciut za długie i trzeba było wywalać łożyskowanie w głowicy...w KWA nikt tego problemu nie miał oprócz mnie ..aż w weekend rozbiorę ja raz jeszcze i wymienię przy okazji cylinder na typ 0. co do tłoka wymieniłem na czerwonego ultimate do m170 i sprężynę a głowice tłoka zrobiłem wentylowana poprzez nawiercenie otworów i to tyle...na dniach wymienię okablowanie na modelarskie bo seryjne to dziadostwo i jak już wspomniałem wrzucę cylinder typ 0 z BOYI wypolerowany na lustro (ciekaw jestem efektu).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...