Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dobry jak na pierwszy raz ?


Recommended Posts

Cześć. Jestem "świeżakiem" jeśli chodzi o ASG. Zawsze interesowałem się karabinami snajperskimi więc podjąłem decyzje, że kupie właśnie karabin snajperski. Kolega dał mi link do strony gdzie można takowe repliki kupić. http://www.taiwangun...-01-coyote.html a oto jedna z nich i moja pytanie do Was. Czy to jest dobra replika jak na pierwszy nabytek w tym kierunku?

Prosiłbym o odpowiedź, jeśli to nie jest dobry pomysł to proszę o podanie linku do Waszego typu broni jak na pierwszy nabytek.

Pozdrawiam .

Edited by enginer1
Link to post
Share on other sites

Dima666, z łaski swojej, weź się zastosuj do tekstu z Twojego avka, bo widać, że kompletnie nie ogarniasz tematu a doradzasz innym... :bialaflaga:

Enginer1 w przeciwieństwie do tego co napisał przedmówca: tak, to dobra baza na karabin snajperski. Jeśli chodzi o wykonanie, to nie jest to co prawda pierwowzór od Maruzena za grubo ponad 1000zł, ale jest to jedna z tańszych sprężynowych platform [baz], z których można wykręcić przyzwoite osiągi. A przy tuningu i tak lecą praktycznie wszystkie bebechy...

Więcej info znajdziesz w stosownym temacie w dziale "Karabiny wyborowe".

Edited by vanyel1985
Link to post
Share on other sites

Rozpoczynanie przygody z ASG od snajperki to zły pomysł. Kup na początek pistolet maszynowy (MP5SD6[JG]), lub karabin szturmowy (G36K[JG], CM045[CM], CM040C[CM], RK10[bOYJ]), pobiegaj w roli szturmana, nabierz doświadczenia.

 

Poczytaj sobie na Forum o roli snajpera, może minie Ci ochota na leżenie w błocie, pokrzywach i innych niemiłych miejscach i oczekiwanie na "jelenia", kończące się przy braku doświadczenia "ustrzeleniem" pseudosnajpera przez szturmana z MP5K w łapie. :maniak_zle:

Link to post
Share on other sites

jak juz chcesz sie bawic w snajpera przygotuj na stole 2 tys i mozesz zaczac myslec o zabawie. Repliki karabinow snajperkich zaczynaja sie od 1,5 tys a koncza na 7 tys. Dodaj do tego maskowanie.i inne rzeczy. A jak juz chcesz byc pseudo snajperem kup elektryczna sr/ke

Link to post
Share on other sites

Tak jak Van pisze- to jedna z lepszych baz pod snajperkę.

 

Snajperka nie jest złym startem w ASG. Po prostu mało którego nowego stać a nawet jeśli stać to nie koniecznie chce wywalać 2000-3000zł na replikę. Bo zanim tylu się nie wywali- nie ma snajperki. Tunningując po kawałku uzyskamy snajperkę np rok od zakupu przez ten rok nie da sie ukryć- męcząc się z czymś co snajperką nie jest.

Link to post
Share on other sites

jak juz chcesz sie bawic w snajpera przygotuj na stole 2 tys i mozesz zaczac myslec o zabawie. Repliki karabinow snajperkich zaczynaja sie od 1,5 tys a koncza na 7 tys. Dodaj do tego maskowanie.i inne rzeczy. A jak juz chcesz byc pseudo snajperem kup elektryczna sr/ke

Dzięki . Już wiem co zrobie :)

Link to post
Share on other sites

Dima666, z łaski swojej, weź się zastosuj do tekstu z Twojego avka, bo widać, że kompletnie nie ogarniasz tematu a doradzasz innym... :bialaflaga:

Enginer1 w przeciwieństwie do tego co napisał przedmówca: tak, to dobra baza na karabin snajperski. Jeśli chodzi o wykonanie, to nie jest to co prawda pierwowzór od Maruzena za grubo ponad 1000zł, ale jest to jedna z tańszych sprężynowych platform [baz], z których można wykręcić przyzwoite osiągi. A przy tuningu i tak lecą praktycznie wszystkie bebechy...

Więcej info znajdziesz w stosownym temacie w dziale "Karabiny wyborowe".

Ogarniam temat bo macałem to i strzelałem z kilku egzemplarzy.
Link to post
Share on other sites

Snajpa to nic złego, ale jak 12000 razy powtórzono, wymaga wysokich wkładów. Polecam na start, widząc, że interesują Cie repliki do 450-500 zł AK47 od CYMY. Ba, może zrobię błąd ale nawet M14 od CYMY ! Ostatnio widziałem je za 390 zł na Gunfire, a to całkiem zacna replika :) I potem, jak już dorobisz się swoich funduszy na snajpe, możesz coś z nią kombinować, są tacy co z tych CYM wieeeeeeele wyciągają.

Link to post
Share on other sites

Dobry Boże, dajcie mu spokój. Jeżeli ma pieniądze i ochotę na bycie snajperem to niech kupi to l96 i zrobi w nim tuning.

Niedługo zacznie się polecać cymy w tematach "Czy warto kupić PTW?- Mam wystarczający fundusz, ale nie wiem czy warto". Chcę pomóc młodszym stażem w asg, ale jak widzę "porady" zielonych, to na prawdę mi się odechciewa.

Link to post
Share on other sites

Dobra, ale to mnie rozwaliło... koleś chce kupić snajperkę, a oczywiście klasycznie ktoś z CM.028 wyjeżdża... Moim zdaniem to żałosne. Jak już tak bardzo mu odradzacie, to nie doradzajcie mu jakiejś CM.028, tylko np. jak kolega wyżej SR - jak mu się nie spodoba bycie snajperem, to zawsze zostaje auto.

Link to post
Share on other sites

Sr ma auto? nawet nie wiem :D ale widzialem jak zachowuje sie w akcji :P. Tylko robiac Sr pod snajpere jak ma oczywiscie to auto to nie wal nigdy na nim bo cie zjedza gracze zywcem :) mozesz kupic Np Dragonova ( wiem ze sie nie tak pisze) od A&K i konwersja (wyjdzie cie za wszystko jakies 800-1000zł moze troszke wiecej

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...