Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ja go do kupowania EDC nie zmuszam, ale jeśli naprawdę się waha między nim, a Wisportem, to powinien być zainteresowany kilkoma fotkami.

 

 

No racja, najlepsze jest właśnie to, że większość osób za podobną cenę kupuje Helikony i im podobne...

Link to post
Share on other sites

Wepchałem się trochę w ten temat (nie jestem jego autorem) bo mam podobny dylemat co autor. Jestem po lekturze recenzji Wisport Sparrow oraz MilitaryPRO EDC (temat jest na temat Patriot’a ale info i zdjęcia są również o EDC)

Jeśli chodzi o te dwa modele (Sparrow v EDC) to tak jak wcześniej napisałem przemawia za mną materiał (cordura v nylon), kolor (duży wybór v czrny/olive). Cena jest ta sama więc z chęcią wysłucham wszystkich argumentów za i przeciw, a może jak ktoś będzie również zainteresowany to na podstawie tej dyskusji wybierze najlepszy plecaczek dla siebie..

Edited by Puchacz79
Link to post
Share on other sites

Ten Wisport faktycznie jest ciekawy, jednak nei podepnę go pod PC a na tym mi zależy bardzo. Może macie jeszcze jakieś propozycje plecaków które można podczepić pod kamizelkę, nie musza być super duże, chodzi o to żeby zmieściło się gore camel i kanapki/mre na strzelaniach, a na co dzień tak jak mówiłem zeszyty (duże) i w sumie wszystko

Edited by pan_miko
Link to post
Share on other sites

Podpinanych do kamizelki plecaków o pojemności 20l (czyli "standartu" EDC), nie znajdziesz na 99%. Stosowalem coś takiego - http://www.military.pl/plecak-mod-z-wkladem-hydracyjnym-camelbak_6970t.html (podpięty taśmami MOLLE do kamizelki, a potem spięty szelkami do szelek RRV), ale po pierwsze nieosiągalne w sprzedaży, po drugie - cena, a po trzecie funkcjonalność- dużych zeszytów tam nie upakujesz, wejdzie 3 litry płynu, kurtka Gore i szlus. Można zwiększyć pakowność tego plecaczka poprzez dopinanie ładownic ( duże cargo od MIWO), ale relacja koszt - efekt, niezadowalająca. Skłaniałbym się ku propozycjom MILITARYPRO, lub WISPORT. Osobiście używam obecnie Patriota ( testowany na milsimie, upakowałem komplet (spodnie i kurtka gore, zapasowa bielizna, RF 10 wraz z zapasową baterią, a po doczepieniu duże cargo i apteczkę, śpiwór, celtę i karimatę), jak widać możliwości transportowe są :).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...