Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cm.040c - problem po serwisie


Recommended Posts

Posiadam karabin wyżej wymieniony.Przez okres 3 miesiecy działał doskonale.Niestety w pewnym momencie (podczas strzelanki) karabin zamarł.Po naciskaniu spustu (wyrażę się nie profesionalnie :D)

coś stuka w środku,tak jakby chciał strzelać a nie może.Karabin odstawiłem i na następny dzień próbująć coś z nim zrobić,nacisnąłęm spust a ten zaczął strzelać.Dziwne.Sytuacja powtórzyła się kilkakrotnie.Wysłałem go do serwisu,powiedzieli że niby śróba silnikowa nie była dokręcona,a ja zacząłem znów użytkować karabin lecz znów to samo.Nie wiem co z tym fantem zrobić.Czy możecie mi doradzić?

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Mi się wydaję ,że jeżeli śruba nie jest dokręcona to silnik nie tyka tylko wydaję taki odgłos jak byś go z GB wyjął, próbowałeś na innych batkach? Możliwe ,że po prostu batka Ci padła a na drugi dzień troszkę prądu było i Ci po prostu strzelił.

Link to post
Share on other sites

Witam. Chciałbym odświeżyć temat. Bo mam taki sam problem z repliką kałacha od Cymy (cm 0.40 konkretnie). Z dwiema różnicami - problem jest tylko z ogniem pojedynczym i druga różnica (może u autora tematu jest tak samo, tylko tego nie zauważył) przy pojawianiu się problemu gdy odłączam baterię i wciskam spust do końca jest odczuwalne i słyszalne kliknięcie. gdy problemu nie ma - kliknięcie również znika i spust chodzi "gładko" podobnie jak przy ogniu ciągłym. ktoś spotkał się z czymś takim ? Bylibyście w stanie zasugerować chociaż, co jest przyczyną tego problemu?

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...