Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Doradźcie mi czy oplaca sie kupic to?


Recommended Posts

Dla początkującego polecam elektryki, na dobrą "snajperkę" trzeba wydać kwotę czterocyfrową, żeby w miarę z niej postrzelać. Przede wszystkim dlatego że w sofcie te sniperki do kwoty (xxx zł) strzelają na odległość typowego AEG. Ale też takie sniperki za xxxx zł strzelają niewiele dalej. A lunety w ASG to trochę porażka.

Link to post
Share on other sites

Zważywszy na to, że będziesz musiał dodatkowo i tak dokupić gumkę HU, lufę prawdziwie precyzyjną i jakieś tam jeszcze pierdoły, to na początek się absolutnie nie opłaca. A tak tylko z tym zestawem tuningowym to ciężko powiedzieć jaki będziesz miał zasięg, bo chińska "snajperka" "snajperce" nierówna.

Link to post
Share on other sites

Odpowiedz sobie na następujące pytania.

1. Czy masz 1500-2000zł?

2. Czy masz na tyle cierpliwości by być snajperem w ASG?

Pierwsze pytanie wywodzi się stąd, że by mieć celną i dalekosiężną snajpe trzeba wydać najmniej jakies 1500zł. A drugie stąd, że czasem airsoftowy snajper przeleży dwie godziny (albo i pięć) i nawet nie zobaczy przeciwnika. W tym samym czasie koleś z shotgunem od AGM (za 60zł) albo CM 028 (za 350-400zł) zawalczy 30 razy z przeciwnikiem.

Kup sobie najpierw jakąś szturmówkę a dopiero potem baw się w snajperstwo. Takie moje zdanie, snajperstwem można łatwo się zrazić do tego wspaniałego sportu.

Link to post
Share on other sites

Oj tam gadacie. Nie ma nic złego w zaczynaniu od snajperki.

 

A tak poza tym, to już mnie denerwują te posty, bo to juz 3 rzędu i 3 raz piszę to samo:

 

TAK TO DOBRA BAZA POD SNAJPERKĘ, ACZKOLWIEK ABY COŚ Z TEGO WYSZŁO MUSISZ WYDAĆ CONAJMNIEJ 1500ZŁ, A NAJLEPIEJ 2000.

Link to post
Share on other sites

A ja powiem tak kup se g36 m16 czy mk12 i masz karabinek wyborowy do tego precka a nawet nie na początek lunetka i masz. Możesz być szturmowcem lub strzelcem wyborowym. Ja swoje g36k przerabiam na wyborówke bo to jest jednak bardziej "agresywne" niż bycie snajperem bo jednak z zespołem łazisz.

Link to post
Share on other sites

Jak kupi M4 od KWA i zrobi "lekki tuning" to nie będzie miał snajperki. Luneta i dwójnóg mu nie pomogą.

Snajperka to coś co wyciąga te 550-600 (albo i więcej) fps. Oczywiście, eMki od KWA to modele wdzięczne do przeróbek, niemniej, pewna wiedza jest potrzebna.

Link to post
Share on other sites

Ja bym sobie na twoim miejscu kupił jakąś eMkę od KWA, lunetę, dwójnóg, w ramach wytrwałości samemu zrobił ghillie suit, zmienił sprężynę na SP130, wymienił tłok i jego głowicę na SHS, wstawił pręcke Promyka i Gumkę Hu zieloną G&G. I możesz być strzelcem wyborowym. ;] A jak jednak To Ci nie będzie odpowiadało, to zmieniasz sprężynkę na SP110 masz 400FPS, zdejmujesz te wszystkie dwójnogi i inne lunety i jesteś szturmowcem. :]

Link to post
Share on other sites

No tak tyle ze Twoj wyzej wymieniony zestaw kosztuje 1500zl+, a za tyle Twoim(i nie tylko) zdaniem mozna zlozyc porzadna snajperke, wiec to juz bardziej kwestia gustu. A do tego najpierw zapytal o snajpe za 500zl, a pozniej za 900, wiec troszke mu brakuje do Twojego zestawu "uniwersalnego".

Link to post
Share on other sites

Nawet jeśli można złożyć porządną snajpetkę, to co z tego? Jeżeli zaczyna, to niech zacznie z takim "uniwersalnym zestawem", a nie od razu ze snajpą, bo jeszcze mu się nie spodoba i się sprzeda. Więc zbiera jeszcze kasę i kupuje takie coś, albo zupełnie rezygnuje ze snajperstwa i zostaje szturmowcem. Ja tak zrobiłem, bo stwierdziłem, że snajperstwo jest za drogie.

Link to post
Share on other sites

rezygnujesz ze snajperstwa bo jest za drogie a proponujesz zestaw za 1.5k(liczac ta emke kwa precke batke ladowarke i shs czesci) gdzie mozna zlozyc dobra snajpe. jak na moj gust to jedno i drugie jest tak samo drogie wiec nie wiem o czym ty mowisz. a zrazic sie moze do asg przez snajperke moim zdaniem tylko jesli ma "slomiany zapal" albo nie wie naprawde czego chce. zawsze mozna zlozyc a jak sie nie spodoba to sprzedac i nie ma problemu... No ale to tylko moje zdanie.

Edited by jotosha
Link to post
Share on other sites

Witam mam pytanie czy opłaca sie kupic

taka snajperke: http://www.taiwangun... ... olive.html

do tego : http://www.taiwangun... ... 8-p-j.html (...)

Nie.

Jeśli to Twój początek z ASG, a dysponujesz - jak widać z Twojego drugiego postu - budżetem około 1000.- PLN, kup G36K [ARES] ze SpecShop-u. Będziesz miał dobrą, wytrzymałą replikę, ktora wytrzyma Ci lata i zapewni dobrą zabawę.

Z własnego doświadczenia twierdzę, że rozpoczynanie przygody z ASG od "snajperstwa" i od repliki sprężynowej "pseudosnajperki", nie jest dobrym pomysłem.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

A jak bym kupil to snajperke i luneta za 400zl do niej dalo by rade ??

http://allegro.pl/sh...item=2582842033 koles chce za nia 900zl oplaca sie ?

 

MAM 17 lat /tak dopiero zaczynam z ASG

 

Wywal pieniądze, na co chcesz, a potem płacz, że zmarnowałeś mnóstwo kasy na "szit" nieprzydatny do niczego więcej, poza strzelaniem do puszek po piwie :icon_confused: .

Edited by luis
Link to post
Share on other sites

kolega z team ma taka tylko seryjna bez zmian i wali precyzje z okolo 70m 510fps ma

Urzekła mnie jego historia. :hahaha: A ile czasu straci na ponowne przeładowanie repliki, złożenie się do strzału i oddanie kolejnego celnego strzału :icon_confused3: ? W tym czasie inni zasypią go seriami kompozytu i tyle ze "początkującego snajpera ASG".

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...