Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki karabin , w miarę niezawodny ?


Recommended Posts

Na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad G36K [CM], lub G36K [ARES] Repliki bardzo przyzwoite, zarazem uniwersalne. Tym bardziej, że ARES ma system szybkiej wymiany sprężyny, więc możesz go bez problemów odpowiednio konfigurować zarowno do lasu, jak i do CQB.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites
A ci jak zwykle, podają te swoje przykłady z kartki każdemu kto się nawinie.

Wy na prawdę nie widzicie różnicy między m4 i g36?

 

Wstępny wybór padł na ten http://www.ilsemafor...roducts_id=2315 .
H&K 416 to jest M4??? :icon_eek:

Zawsze mi się wydawało, że M-ki są produkcji Colta, a H&K 416, to Heckler & Koh...

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Ja popieram Powałę. Nikt nigdzie nie napisał, że musi to być koniecznie M4, a tym bardziej, że to G36 ma jakieś zalety. Do tego Christophy - jest to HK 416, przynajmniej TAK JEST PODANE... Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.

Link to post
Share on other sites

Trochę czytałem o G36 od Aresa (sam chcę kupić) i podobno repliki bardzo długo wytrzumują. Nie wiem, czy potencjał tuningowy ma aż tak duży jak KWA, ale też ma dosyć duży. Bierz KWA, jeśli chcesz mieć powyżej 600fps, jeśli nie to Aresa, do tego jednym ze smaczków tej gietki jest blow back. ;]

Link to post
Share on other sites

Kupi się dobrego Lipolka z dużą ilością mAh i po problemie. To że blow back nieodczuwalny to MOŻE prawda, nie wiem jak jest naprawdę, bo nigdy nie trzymałem w rękach tej repliki, ale z tego co widziałem na filmach, to może być racja, że bb nieodczuwalny. Zawsze jak się komuś nie podoba, to można go odłączyć, z tego co wiem, to chyba nie jest takiego trudne, a gwarancji się nie traci.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...