Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Przypadkowy gratis ze sklepu


Recommended Posts

Wczoraj odbierałem replikę z serwisu, była na wymianie gumki ze stockowej na zieloną G&G. Wcześniej poinformowano mnie telefonicznie iż nie posiadają takiej gumki i proponują mi niebieską madbulla. Zapłaciłem przy odbiorze za usługę i ową niebieską gumkę. Po powrocie w pokrowcu znalazłem opakowanie po niebieskiej, w której była stockowa. Spoko gdzieś musieli wrzucić. Ale jakież było moje zdziwienie, gdy wyciągnęłem oprócz niej, jeszcze drugą gumkę zieloną G&G w opakowaniu. o.0 Co z tym fantem zrobić? Oddać grzecznie czy może cieszyć się "gratisem"?

Link to post
Share on other sites

Napisz do nich o tym i spytaj, w jaki sposób proponują zakończyć sprawę. Albo Ci powiedzą, żebyś sobie zatrzymał, albo zaproponują pokrycie kosztów przesyłki gumki do nich. Przynajmniej będziesz miał czyste sumienie, a jeśli poproszą o oddanie, to pomyśl, że dzięki Tobie komuś nie potrącą paru dyszek z wypłaty :icon_smile:.

Link to post
Share on other sites

Chłopie. Ten temat wogóle nie powinien się pojawić na forum. Jestem badzo daleki od taniego moralizatorstwa, ale jest coś takiego jak elementarna uczciwość i ona nakazuje skontaktować się ze sklepem w takiej sprawie (nawet jeśli chodzi o groszowe sprawy), a nie zastanawiać się i głupio pytać na forum. No chyba, że liczysz na to, że koledzy w wieku 17 lat zastąpią Ci kręgosłup moralny i podpowiedzą, że trzeba zatrzymać "gratis" i poczujesz się "rozgrzeszony"... Bo innego powodu takiego głupiego zapytania nie widzę.

 

PS. Jak napisał Powała - zdecydowanie srebrne kule... :icon_biggrin: No i biały papier oraz studia :icon_biggrin:

Edited by PitBear
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...