Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

III Warszawski Zlot ASG "TWIERDZA 2005"


Recommended Posts

Hormon: Jezeli chodzi o sobote, to byc moze mowisz o mnie. Surowy material przekazalem kol. "Łosio". Problem w tym, ze on podobnie jak ja, jest zasypany praca. Jezeli "Łosio" nie da rady, to po 4 lipca bede mial troche luzniej i to zrobie.

 

Radar: Przepraszam, ale z przyczyn, ktore opisalem wyzej, nie moglem wyslac materialu uwieczniajacego Twoje (saperskie?) wyczyny :).

 

pzdr

Link to post
Share on other sites
  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Beware... o_O

 

Jak nie nawali nic, to dzis, wzglednie jutro, pojawi sie na wmasgu moja relacja ze zlotu. Calkowicie subiektywno-obiektywna, wiec z gory prosze o wyrozumialosc ;).

 

pozdro

piok

 

te Piok, nie opieprzaj sie tylko wrzucaj ten reportaż ze zlotu, bo tak długo to chyba nikt jeszcze nie działał zeby ponad 2 tygodnie minęły a ty nic nie napisałes dla wmasg'u :)

 

no chyba ze sie pisac w międzyczasie uczyłes, to masz wybaczone, ale dzis jak wróce z roboty to ma być! :D

Link to post
Share on other sites

Lame Ty nie wiesz ile ja się namęczyłam, żeby go zmobilizować do pracy. Łącznie z odebraniem fotek. :wink: No cóż, relacja już w sumie jest, spróbuję dopilnować, żeby dziś wieczorem powędrowała do Rega. Piok, drżyj, znowu będzie terror :P

Link to post
Share on other sites
stojakiem od choinki dzieciaku :D

 

A wy znowu poważną dyskusję skierowalście na sprawy stosunków seksualnych ( bo, co jak co, ale miłością tego nazwać NIE MOŻNA).

 

Pozdrawia ściskający pośladki - tak na wzelki wypadek,

patrycyan

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...