Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

III Warszawski Zlot ASG "TWIERDZA 2005"


Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kche,kche, tak to moze ja zadam pare pytan technicznych, a wiec:

1. czy obowiazuje jakis regulamin (ograniczenia w mocy broni, ciezaru kulek itp.)

2. jakie sa "zasady walki" (gramy jedno trafienie obojetnie gdzie=trup, czy np. rany, medycy, jency itd.)

3. czy sa gdzies dostepne, zdjecia terenu, na ktorym przyjdzie nam walczyc?

Link to post
Share on other sites

zapisane jest juz 100 osob!!

 

Ghost-

1. czy obowiazuje jakis regulamin (ograniczenia w mocy broni, ciezaru kulek itp.)

Tak, i bedzie na stronie zlotu

2. jakie sa "zasady walki" (gramy jedno trafienie obojetnie gdzie=trup, czy np. rany, medycy, jency itd.)

Jak wyzej

3. czy sa gdzies dostepne, zdjecia terenu, na ktorym przyjdzie nam walczyc?

na stronie www.Warrior.pl w Galeri

Link to post
Share on other sites

gdzie indziej byly pytania:

jak w temacie - a rozwijajac - ile faktycznie trzeba zaplacic tj po znizkach, zwyzkach i odstepstwach od regul ?

 

Tadeusz - mozesz to policzyc ?

i:

schemat jest prosty. opiszę ci na moim przykładzie. Płacę tylko za siebie przed 25-05-2005. Dodatkowo byłem na 1 I 2 ZLOCIE.

CZYLI PŁACĘ

150 PLN - 5% za 1 zlot, -5% za 2 zlot, -5% za wczesną zapłatę.

czyli 150 PLN - 15% a więc 150 - 22,50 PLN = 127,50 PLN.

 

ależ wywód.

Jednakże Tadeusz prosił aby wszelkie zniżki z nim konsultować czyli najlepiej jak napiszesz mua maila z info że chcesz zapłacić za zlot i wg ciebie powinieneś mieć ileś tam procent zniżki i mu wypisujesz. On ci odpowiada a ty przelewasz i po sprawie.

 

Kurde ja chyba gdzieś w jakiejś szkole się powinienem zatrudnić.

no i oczywiscie ostatnia wypowiedz jest jak najbardziej prawidlowa

Link to post
Share on other sites

Jesli chodzi o scenariusz...bedzie to ciag powiazanych ze soba zdarzen z jednego dnia zaistnialego konfliktu. Mowiac prosto i krotko - scenariusz calodzienny:)

 

Scenariusz podzielony na poszczegolne ETAPY. W kazdym etapie uczestnik ma "jedno zycie". jednakze beda funkcjonowac medycy (na zasadach zblizonych poprzenim zlotom warszawskim).

Kazdy ETAP bedzie mial okreslone ramy czasowe, niemniej to sygnal koordynatora bedzie zaczynal i konczyl poszczegolne czesci (etapy) zabawy.

 

To tyle jesli chodzi o pierwsze techniczne uwagi odnosnie scenariusza.

 

Pozdrawiam

Wojti

 

PS wiecej szczegolow niebawem na www.warrior.pl

Link to post
Share on other sites

z ostatniej chwili

udostepniono nam budynek koszar na mieszkanie

wiec najprawdopodobniej namioty beda tylko dla koneserow

reszta w XIX wiecznych koszarach z bierzaca iepla i zimna woda, prysznicami i ubikacjami!!!

 

pokoje 4,6,10 osobowe

w kazdym pokoju elektryka

łózka polowe,materac, 2 koce,

bojacy sie zmarznac niech zabiora spiwory

Link to post
Share on other sites

Witam Wszystkich!

 

Panie i Panowie, w celu dobrej organizacji, wykorzystaniu Waszych umiejetnosci, by w miare mozliwosci sporostac Waszym preferencjom chcialbym byscie:

 

- okreslili jaki rodzaj taktyki preferujecie, zielona/czarna. Majac taka wiedze, bede mogl odpowiednio przyporzadkowac Was do danych zadan. Wam pozwoli to na pokazanie tego co umiecie najlepiej.

 

- by pelne plutony (lista zgloszonych) w miare mozliwosci juz dzis okreslily swoich dowodzacych, zastepcow oraz radiowca i medyka.

 

Wszystkie dane dotyczace systemu lacznosci dostaniecie na pierwszej (piatkowej) i drugiej (sobotniej) odprawie. Zdradze tylko, ze nie bedzie to funkcjonowalo tak jak dotychczas. Mam nadzieje, ze usprawni to lacznosc miedzy poszczegolnymi grupami oraz koordynujacym Waszymi dzialaniami, mnie:)

 

Watek poswiecony Gorgoni: http://warrior.pl/forum/viewtopic.php?t=175

 

Pozdrawiam

Wojti

Link to post
Share on other sites

Wyjezdzam do szwecji sluzbowo i wracam 31 maja do Polski

do tego czasu nie moge odpowiadac na wasze zapytania

 

Nie chce zebyscie sie denerwowali i w zwiazku z tym przedluzam termin zapisywania sie i wpalt na zlot do :

3 czerwca

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Tadeusz poprosil mnie o przekazanie Wam nastepujacych, OFICJALNYCH wiadomosci:

 

- Kazdy uczestnik powinnien wziac ze soba przybory do szycia by moc przymocowac do munduru naszywke zlotu. Oprocz funkcji pamiatkowej bedzie ona spelniala kilka dodatkowych, waznych zadan.

 

- Osoba ktora w piatek przybedzie ostatnia na zlot zostanie oddelegowana karnie na duzyr do latryn.

 

- Osoba ktora w sobote przybedzie ostatnia na zlot zmieni przy duzyrze w latrynach poprzedniego duzyrnego.

Link to post
Share on other sites

Ja już wróciłem :)

Co prawda robiłem za cywila, więc organizacji nie będę oceniał, ale podobało mi się bardzo, swoje zadanie wykonałem, i zarobiłem 5 mln dolarów :D

 

Fotki: http://zdjecia.strona.pl/20050611Modlin/

 

A tu są dowody na to, że w Modlinie przeprowadza się eksperymenty genetyczny. Ten pies musiał waży ze 2 tony, żeby zostawić takie ślady: 1, 2.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...