Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kapelutek DPM (bush hat)


Recommended Posts

WITAM!!

 

Pozwolę sobie pisać w tym, już nieco zamarznietym topicu. Do rzeczy. Czy wie ktoś gdzie można dostać czapeczkę z daszkiem w maskowaniu DPM? Może to być maskowanie holenderski, bądź brytyjskie, kontraktowe, lub nie. Za pomoc z góry dziękuję!

 

POZDRAWIAM!!

RM

Link to post
Share on other sites

Moje małe review kapelutka z Azymutu:

- materiał mocno sztuczny (stawiam na 65% poly 35% cotton bo metki brak)

- nadruk niedokładny, jakby rozlany (posiadane przez kamo kropki sa dosc duze)

- oczka wentylacyjne duze, pokryte metalowa siatka (w sumie sie pod nim nie pocilem)

- oczywiscie jako rzecz nowa kolory oczojebne - trzeba sprac

 

Gdyby nie koszta 12 pln za paczke za pobraniem (czyli w sumie 52 pln) uznał bym zakup za bardzo udany. Tak jest tylko udany :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Tak sie sklada, ze sam mam od paru miesiecy ten kapelutek.

 

Z Azymutu dostalem okropna kopie.

Nie ma oczek wentylacyjnych. Rondo jest krotkie, w stylu starych kapeluszy jungle'owych. Kolory jak na zdjeciu.

Gdyby nie to, ze wole wydac pieniadze na inne elementy oporzadzenia, to juz dawno pozbyl bym sie tego gowna. Zycie...

kapelutek.jpg

 

PS. Dodam, ze mialem kontraktowy kapelusz pustynny nowego typu i wiem jak wyglada orginal.

Link to post
Share on other sites

Ale moj to napewno kopia. Plamy sa rozmieszczone w innym schemacie, przewazaja brazowe plamy. Poza tym jedyna metka to maly kwadracik 1x1 z rozmiarem. Material rowniez odbiega od tego uzywanego przez wojsko.

Jak na moj gust - kapelusz wedkarski, tyle ze w DPMie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
A ja mam jedno pytanie. Czy najwazniejsze jest to czy mamy oryginalne oporządzenie i mundur czy to że właśnie ten mundur i oporządządzenie dobrze nas maskuje? wydaje mi się głupotą określanie tego czy kapelutek ma kropki itp. (oczywiście prosze o nie odebranie tego jako za atak) ale najważniejsze jest to czy spełnia swoje zadania.

 

Weź pod uwage chociażby trwałość kopii.Nie mówie tu o tym kapelutku.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

zastanawia mnie jeszcze jedno -czy w tym z szerokim rondem jest taki sam smieszny sznureczk z plastikowa zaciskarka jak w SF (ten maly mam wlasnie choc go nie lubie, bo fason ma taki.... niecodzienny hehehe)?

 

[ Dodano: Pon 16 Paź, 2006 ]

Pokusilem sie o korespondencje z Azymutem i uzyskalem informacje, ze posiadaja obie wersje kapelusza - z malym i z duzym rondem. Kapelusze sa wypustem znanej firmy Web-Tex.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...