Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam chcę zrobić lekki tuning w mojej klamie a konkretnie G36C mam zamiar kupować części z firmy G&G a teraz pytanie co o niej myślicie i czy cena faktycznie równa się jakości ?? a może nie warto przepłacać i lepiej kupić podzespoły z czegoś innego proszę o radę.

Co chce kupić tłoka, body GB, łożyska kulkowe lub ślizgowe, zębatki komplet czyli zębatki GB wraz z zębatką silnika aby do siebie pasowały zębatki helikalne.

O ile to możliwe proszę o radę :)

pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Moje G36C jest firmy CA klama ma około 7lat :) i do tej pory działała mi nie zawodnie :)

Ostatnio robiłem jej przegląd czyli smarowanie sprawdzanie części itp i doszedłem do wniosku że parę rzeczy pasowało by już wymienić a konkretnie to co napisałem: tłoka dlatego że zaczyna już lekko się ścierać tłok stok CA, body GB bo łożyska kulkowe już nie siedzą tak pasownie jak dawniej wypadają, na zębatkach nie ma śladów zużycia ale nóżki wchodzące w łożyska już są dość mocno wypracowane latają, to tyle :) a i pewnie będę zakładał mosfet. klama obecnie ma 450FPS sprawdzane na hrono, ale chce troszeczkę ją stuningować czyli założyć M130 lub M140 ale bardziej skłaniam się ku M130, do tego mam włożoną lufę preckę JBU ale też jest już bardzo stara może to też doradzicie jaką lufę tu najlepiej wsadzić, gumka HOPA mam G&G zielona i bardzo sobie ją chwalę :) najlepsza gumka jaką miałem moim zdaniem lepsza od System. to tyle dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Nie warto, części G&G lepiej się sprawdzą jako zamienniki niż jako części tuningowe. Znacznie lepsze będą części Guarder, SHS, czy Deep Fire. Świetny i bardzo lekki tłok robi SHS.

Co do lufy, wyjmij ją i sprawdź jak wygląda w środku. Jak zauważysz nieregularne rysy lub bardzo niechętnie odbija się światło to wtedy jest sens wymiany jej. Sam używam JBU 6.01 i mogę powiedzieć tylko tyle, że jest lepsza od Madbulla, może ktoś, kto ma większe doświadczenie pomoże.

 

"Klamka" nie oznacza czasem broni bocznej?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...