Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kamizelka taktyczna do 400zł


Recommended Posts

Goły CIRAS flyye kosztuje od 400 pln. Z tego co widziałem reszta cirasów na rynku są tylko z nazwy cirasem.

 

Z kamizelek zintegrowanych ciekawym rozwiązaniem jest RRV - chestrig z możliwością wsadzenia balistyki, ciekawy jest też lbt 6094 - dość lekkie rozwiązanie jeśli chodzi o balistykę. Nadal pisze o produktach flyye. Inne firmy mnie nie przekonują.

Link to post
Share on other sites

Ciras flyye od 400zl??? Blagam gdzie! Takie ceny to byly rok temu. Zatanow sie po co ci sprzet. Wiadomo ciras flyye fajna sprawa ale pytanie jak bardzo uzywasz i niszczysz rzeczy w airsofcie. To zakup na lata ale rownie dobrze mozesz kupic cos o polowe tanszego z cordury 500 ktora w zupelnosco wystarcza do warunkow asg. Szukaj w komisie mozna tez dorwac cirasy roznej masci. Ja np kupilem za 180zl cirasa kupionego za granica ktory jest bardzo wytrzymaly i dobrze zrobiony do tego system qr i wklady wiec zrobilem niezly biznes. W strike systemy nie ma co sie bawic jesli juz cos na powaznie to flyye pantac albo condor ale to rzeczywiscie drozej.

Link to post
Share on other sites

Jak szukasz uniwersalnej to odpuść sobie plate carriery i kamizelki zintegrowane. Dobry dzień się zaczyna więc pokaże cico znalazłem na allegro za psie pieniądze http://allegro.pl/kamizelka-london-bridge-lbt6304b-vest-coyote-brown-i2605799711.html Warunek, przyzwoity obwód w klacie. Jak będziesz potrzebował balistyki kamizelkę typu PACA wrzucisz pod spód.

Link to post
Share on other sites

Szanowny kupujący, 400 złotych to duża suma. Wiem, że CIRAS to +1000 do charyzmy i lansu, ale pomyśl nad praktycznością tej kamizelki, tudzież innych PC. Masz zamiar nosić balistykę, rekonstruować konkretną jednostkę? Wówczas ma to jakiś sens. Tak wydasz dużo pieniędzy i co? Będziesz wyglądał megapro i nic ponadto. Ściśle przylegająca kamizelka typu Ciras, IBA i inne tego typu wynalazki przylegają co ciała. Trzymają ciepło jak ruski termos. O ile w chłodne dni ma to jeszcze jako taki plus, to w cieplejsze zapocisz się, zmęczysz, zaparuje Ci ochrona oczu. Ni lepiej kupić chest riga RRV? Za reszte dokupić wedle uznania ładownice, cargo, admin panel i zgodnie z zasadą modularności komponować wedle uznania i zadania. Do RRV można dokupić plecy, albo nosić plecak, do którego masz szybszy dostęp. Wiem to po sobie, zaczynałem od kamizelek zintegrowanych, poprzez zapinane na zamek błyskawiczny z siatki, dochodząc do wniosku, że RRV jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem.

Edited by luis
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...