Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam AK-74M LCT, lepiej spasowanego i zrobionego kawałka stali jak dotąd w swojej 2 letniej zabawie w ASG nie widziałem. Mam sprężynę M150 i jedyne co póki co zmieniałem poza tym to prowadnica sprężyny, zębatki i okablowanie. Choć sądzę, że zębatki stockowe spokojnie by to M150 uciągły (Mam je w RPK-74 cymy). GB robi wrażenie pancernego. Tłok jest z pełną stalową szczęką, głowica tłoka i cylindra są z aluminium. Szczelność tłok / cylinder wzorowa. jedyne co trzeba zrobić to wymienić o-ring na dyszy, bo tamtędy ucieka powietrze. Co do samej repliki... Całość jest ze stali oprócz spustu i okładzin. Gwint jna zakonczeniu lufy zewnętrznej est 14mm? lewoskrętny z przejściówką na 22mm prawoskrętny. Okablowanie jest puszczone do kolby, która jest pusta i można w niej sporo pomieścić (upchałem Li-po Turnigy 2650mah 11,1V). Jedyne luzy jakie uświadczyłem to na okładzinie przedniej (po pierwszym rozłożeniu repliki), tłumiku płomienia oraz wyciorze, który po prostu jest zakręcany końcówką tuż przy końcu lufy i ma luz przód / tył. Poza tym nie mam tej replice nic do zarzucenia i uważam tę replikę za najlepszą inwestycję odkąd bawię się w Airsoft, tym bardziej, że już sporo różnych kałaszów i nie tylko się przez moje ręce przewinęło.

Edited by Johnnie Walker
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...