Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamizelka Taktyczna - wybór.


Recommended Posts

Dzięki bardzo... Nie patrzyłem na tego typu tematy, ale ja i tak zamierzam zrobić własny temat tylko i wyłącznie na temat kamizelki moratexu :icon_wink: Porobię foto, poopisuję co i jak po zabawie i wszystko co możliwe, aha i co do tematu bo dade sie pytał. Zrobiłem go również po to aby dowiedzieć się co inni polecają, czego nie brać i tym podobne. Wiele się od wszystkich dowiedziałem, to co kupiłem wziąłem na początek a ja dopiero zaczynam przygodę :icon_wink: Więc dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

 

/Edit Ta, masz rację dopiszę do jakiegoś :icon_smile: Nie będę zaśmiecał.

 

/Edit A co do zmarzniecia i tak nie będę biegał w panterce wz93 w zimie :D A co do temperatury jeszcze i tak biegam z zimowym wz93 po lesie i fajnie się czuję, podczas rozgrywki takie rzeczy jak temperatura itp dla mnie nie istnieją :P

Edited by Kemonator
Link to post
Share on other sites
(...) http://www.miwo-mili...magazynki-do-PM

 

I ostatnie pytanie do Powały lub do kogoś :icon_razz: A do Powały pytam bo wiem, że lubi Mp5 :icon_smile:

 

Czy do tych magazynków wejdą hi cap mp5 oraz co zrobić z takim dwu-komorowym magiem ?

Dwukomorowy nie wejdzie, a poza tym nie kupuj tych dwukomorowych HC, są badziewne, zacinają się nagminnie.

 

(...)

Jak się mówi - Poczekamy,zobaczymy.

http://allegro.pl/ka...2613320594.html

Oj "cieplutko" Ci będzie... :hahaha:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

^ Up japiernicze.... naucz się czytać

aha i co do tematu bo dade sie pytał. Zrobiłem go również po to aby dowiedzieć się co inni polecają, czego nie brać i tym podobne. Wiele się od wszystkich dowiedziałem, to co kupiłem wziąłem na początek a ja dopiero zaczynam przygodę :icon_wink: Więc dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

 

 

 

i patrzylem na zdanie innych ... na przyszłość już wiem co kupić, a właśnie @Powała propo dwukomorowych - to był stockowy i dlatego odrazu kupiłem 2 inne ale chciałem się dowiedziec :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...