Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika do 355ZŁ


Recommended Posts

Też takie rzeczy widziałem i nie nazwałbym tego mundurem, a szmatą, która nadaje się jedynie do wyrzucenia, ewentualnie mycia podłogi. Pełno mundurów na allegro ma zdjęcie podglądowe. Wygląda fajnie, a przychodzi coś zupełnie innego.

 

Kupiłem swego czasu komplet Wustentarnu oraz Flecktarnu i były w stanie idealnym. Mnóstwo moich znajomych też otrzymywało swoje egzemplarze w stanie co najmniej bardzo dobrym. Po śmiesznych pieniądzach.

Link to post
Share on other sites

Karabin i okulary/google to starczy na początek więcej nie kupuj. Wszystko z czasem.

Od siebie na początek polecę jeszcze zakup paczki kulek...

100% racji, co najwyżej dodałbym buty usztywniające staw skokowy i хватит, więc po co ta kłótnia o mundury?

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

35zł? :icon_biggrin: Ostatnio widziałem po 3zł bluzę i 5zł spodnie na allegro, doliczając przesyłkę - wychodzi powiedzmy 15-18zł. :icon_biggrin:

Spodni za 5 zł to ja nie widziałem : p Mój pierwszy kamuflaż to był flecktarn i na jesień dalej go używam bo chyba jeśli chodzi o tę porę roku to raczej nie ma konkuręcji . :)

Link to post
Share on other sites

Spodni za 5 zł to ja nie widziałem : p Mój pierwszy kamuflaż to był flecktarn i na jesień dalej go używam bo chyba jeśli chodzi o tę porę roku to raczej nie ma konkuręcji . :icon_smile:

 

Popatrz sobie kiedy został tutaj napisany ostatni post...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...