Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dobór snajperki i komponentów


Recommended Posts

Czy któraś z niżej wymienionych snajperek nadaje się pod baze jako karabin wyborowy? Jeśli tak to ile da rade z nich wycisnać?

 

http://gunfire.pl/pr...190487-G22.html

 

http://gunfire.pl/pr...gazowy-G24.html

 

http://www.taiwangun...s24_sniper.html

 

http://gunfire.pl/pr...Sniper-Set.html

 

http://gunfire.pl/pr...MY-Version.html

 

(rozumiem, że nie powinno się porownywać co2 do replik sprężynowych)

 

Jeśli to możliwe, to chciałbym was prosić abyście mi zaproponowali, jakie elementy powinienem wymienić w typowanej przez was snajperce.

 

Jeśli ktoś uważa ze to sh*t, to prosze śmiało tak mówić :icon_wink: takie informacje są czasem cenniejsze niż zdania w stylu "najlepsze z tych jest **** ale nie umywa sie do ****" :icon_wink:

 

Jeśli macie swoje propozycje co do (zaznaczam, że chodzi mi o bazę) karabinu wyborowego w zbliżonej cenie, to chętnie ich wysłucham :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

Z tych podanych to warrior ale jak rozmawiamy o bazie pod snajperkę to nie ma nic lepszego od VSR jak na razie, skoro pytasz tez o inne.

 

W VSR to sprawa dość prosta- spust może być od Bart_a albo od NEO, do tego prowadnica też może być dorabiana byle starannie. Precka promyka lub PDI, cylinder PDI b-up (zarówno wersje premier jak i palsonite są świetne), gumka HU i teraz opcja: albo tłok i głowica tłoka LL, albo to samo od PDI albo jedno i drugie od tokarza wg jakiegoś fajnego projektu. Z tym, że do tłoka PDI musi być gł cylindra PDI i sprężyna raczej maks m160 (ale działa genialnie!).

Link to post
Share on other sites

Dziękuję za szybką odpowiedź ;) Chodzi ci o VSR z TM (jeśli posiadasz takową, to jak przedstawiają się jej osiągi przed tuningiem, a jak po?)? czy o jakąś inna firme (widziałem, że JG też miało chyba VSR w ofercie)? jaki byłby mniej wiecej koszt zestawu który podałeś, oraz jak wyglądała by mniej wiecej moc oraz zasięg broni?

Link to post
Share on other sites

Bezedura. Nijak się nie zmieścisz jeżeli chcesz dobrą snajpę. Poza tym te 1500 to było legendar było legendarne minimum jakieś 6 lat temu. Kiedy ZT LL kosztował 400zł w Polsce a ja za VSR zapłaciłem 350zł :D. Kiedy lufa promyka stała po 200zł a PDI 450zł. Kiedy cylinder LL kosztował 340zł. Teraz tak na prawdę należało by napisać "zapomnij o dobrej snajpie jeślik nie masz 2500zł".

 

Prędzej obecnie wziął bym SARa niż BARa. Ten gazowy system ma potencjał a BAR to po prostu taka se kopia VSR bez jej największej zalety- komory TM. SAR też nie ma rzecz jasna komory TM ale nadrabia to zerowym tunningiem mocowym oraz zaletami gazówek (cicha praca, lekkie przeładowanie) praktycznie bez ich wad bo i powtarzalność świetna jak na tą cenę, i syfonów brak i konstrukcja prosta a wydajność z kapsuły- zadowalająca. To jest CO2 a nie GG, na GG bym snajpy nie wziął.

Link to post
Share on other sites

wiecie może jaki jest koszt całkowity takiej konwersji? oraz czy karabin może być dowolny? czy muszą to być określone modele? i czy można strzelać bez przeładowania (tak jak np WA2000 albo m14)?

 

EDIT:

 

trochę zniechęca ta butla :icon_wink: ile ona waży? i gdzie takie cuś kupic?

Edited by jarijas
Link to post
Share on other sites

też czekam na wersję bez wężyka ;)

 

@Zambezi

Widzę, że zajmujesz się tym profesjonalnie ;) jaki jest całkowity koszt konwersji np do SWD? Widzę, że na mancraft.pl widnieje cena 550 zł ;) ale chciałbym się mniej wiecej zorientować, jaki jest jeszcze koszt tego, co mam sam kupić (kompletnie sie na tym nie znam ;) ).

Link to post
Share on other sites

też czekam na wersję bez wężyka :icon_wink:

 

@Zambezi

Widzę, że zajmujesz się tym profesjonalnie :icon_wink: jaki jest całkowity koszt konwersji np do SWD? Widzę, że na mancraft.pl widnieje cena 550 zł :icon_wink: ale chciałbym się mniej wiecej zorientować, jaki jest jeszcze koszt tego, co mam sam kupić (kompletnie sie na tym nie znam :icon_wink: ).

 

Wszystko jest u nich na stronie : co potrzebujesz poza samą konwersją itd. POSZUKAJ

Link to post
Share on other sites

Wszystko jest u nich na stronie : co potrzebujesz poza samą konwersją itd. POSZUKAJ

 

niby tak, ale wg. mnie lepiej dowiedzieć się od profesjonalistów (i wiedzieć dokładnie co i ile) niż szukać samemu i potem pluć sobie w brode "kupiłem takie, a nie pasuje" ;) mam nadzieję, że rozumiesz ;)

Link to post
Share on other sites

Do teraz walczyłem by film zamieścić. Jak zwykle złośliwość rzeczy martwych - kamera padła. Dziś podładuję starszą/gorszą i wrzucę jakiego filma (mam nadzieję). Majstersztyk to to nie będzie z tą kamerką no ale cóż :icon_wink:.

 

jarijas, butle ważą różnie od 200 do ok 900gram (puste), do tego zwykle od 100 do 600g gazu (około). W dziale poradnik masz opisane pojemności itp. A w razie pytań, pisz mail'e :icon_wink:

 

 

Co do cen, różnie: reduktory to ok 60-500zł, butle też zaczynają się od ok 60zł kończą i na 800 :icon_wink:. Najlepiej napisać mail to w miarę możliwości odpiszę szczegółowo z jakimiś linkami.

Edited by Zambezi
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...