Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mk 18 Mod 0, Mk 18 Mod 1, SOPMOD Block II


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

No to coś tu jest mocno nie tak, bo "obrazek .... nie może zostać wyświetlony, bo zawiera błędy".

Mniejsza o to...

 

Edit: Ano teraz działa...

No to nie trafiłem. Ale jak chcecie się pośmiać nieco w ramach off-topu, to polecam google i nazwę, którą wymieniłem wyżej: Gilboa Snake.

To dopiero jest unikat ;).

Edited by koho
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Przeczytałem cały temat lecz nie znalazłem odpowiedzi na istotne dla mnie pytanie.

 

Czy któraś długość tego przedniego łoża z szynami jest standardowa dla MARSOC, albo bardziej popularna? 9, 10 czy 12 cali?

Jeśli wszystkie są w użyciu to na czym polega decyzyjność w jednostce kto jaką ma mieć w swojej broni?

 

Dzięki!

Link to post
Share on other sites

Długość freefloatu jest dopasowana do długości lufy i rury gazowej. Marsoc używa m4 z lufą 14,5 cala więc stosują ris 12,25 cala.

 

To nie do końca tak, bo we wszystkich M4 system gazowy, a więc rura też, mają tą samą długość. Jeśli nie dochodzi do zmiany na niski blok gazowy, to na lufę 14,5 cala wchodzi RIS II, w wersji FSP. Czyli z wycięciem na klasyczny blok gazowy z podstawą muszki. Ale to się widuje rzadko. Przeważnie na lufie ląduje niski blok gazowy i standardowa wersja frontu.

Więc jeśli już, to nie tyle do długości, co wysokości.

 

Samą długość, dopasowuje się do zadań. Nie dam sobie ręki uciąć a nie mam już zdrowia szukać przykładowego zdjęcia, ale idę o zakład, że każdy żołnierz MARSOC ma w swojej "walizeczce" oba "uppery" - z lufą 14,5 i 10,3 cala.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...