Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG068MG i google


Recommended Posts

Witam, otóż jestem nowy na forum i stąd moje zapytanie. Lepiej kupić w/w JG068MG czy lepiej dołożyć parę groszy i CM 0.28?

http://gunfire.pl/product-pol-1152189562-JG068MG.html

Moglibyście również dać jakieś propozycje z pułapu cenowego max. 400 zł? Zależy mi na tym żeby replika była nawet wytrzymała ( nie musiał się obawiać że jak coś mocniej złapię to wybuchnie wszystko ). Najlepiej broń która jest poręczna, M4 lub MP5

 

Druga kwestia jest odnośnie gogli, czy takie dadzą rade wytrzymać serie z CM 0.28? Prosiłbym również o inne propozycje ( Najlepiej gogle )

http://gunfire.pl/product-pol-1152197305-Gogle-okulary-MSA-Altimeter-bezbarwne.html

 

Pozdrawiam Hado

Link to post
Share on other sites

pff... ktokolwiek miał z was mp5 jg?! Gadać :D Rozpiszcie się, sam mam Mp5 jg i poolecam :D mam ją od maja tego roku, wymieniłem tyko łożyska,gumkę,okablowanie, i chodzi lepiej niż 4 cm028 które posiadają znajomi z grupy. Mp5 jest idealna i do CQB i do lasku jeśli wymienisz spręzynę na 120. Ja osobiście ci polecam mp5 jg nie wiem co inni piszą... wogole dziwiłem się, że nikt nie polecał mp5 ._. Ja polecam mp5 i nic więcej, g36 też dobry, też polecam ale mi się nie podoba :)

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że jeśli by wymienić w CM028 to samo co zrobiłeś z MP5 @Kemonator, to też była by fajna replika, tyle że mniej poręczna :p Koledzy z teamu mieli MP5 JG i po roku nie nadawała się już do niczego. Wydaje mi się jednak, że był to tylko wadliwy egzemplarz. Ja jestem posiadaczem CM037, jest poręczna, lekka i chyba jest najlepszym kompromisem między CQB, a strzelaniem np. w lesie, ponieważ ma 360 fps.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...