Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika bezpośrednio podpięta do prądu


Recommended Posts

Cymka jest nowa.. po rozpakowaniu wpialem akumulatorek i postrzelalem chwile ale padł wiec dałem do ładowania po kilkunastu godzinach znowu wpialem replika postrzelala z 2 min i znowu padła, nie wiem czy z akumulatorem cos nie tak czy z replika... aha no i po wpieciu akmulator byl bardzo cieply aletylko po wpieciu do repliki...

Edited by Ganjaguru
Link to post
Share on other sites

Cymka jest nowa.. po rozpakowaniu wpialem akumulatorek i postrzelalem chwile ale padł wiec dałem do ładowania po kilkunastu godzinach znowu wpialem replika postrzelala z 2 min i znowu padła, nie wiem czy z akumulatorem cos nie tak czy z replika... aha no i po wpieciu akmulator byl bardzo cieply aletylko po wpieciu do repliki...

 

masz gdzieś zwarcie kolego

Link to post
Share on other sites

Ja stawiam na akumulator. Jak jeszcze za mocno się grzał to już musiał się uszkodzić by trzeba go sprawdzić na jakieś mikroprocesorowej.

A co do pomysłu podłączenia repliki do ładowarki to raczej bardzo głupi pomysł. Ładowarka nie wyrobi, replika więcej pociągnie na raz niż ona da radę dać (prądu), albo replika nie ruszy albo ładowarka zacznie się palić (spali się).

Edited by Matison
Link to post
Share on other sites

Nie no, zgadza się, podłączenie ładowarki (a w zasadzie transformatorka z prostownikiem bo to to najczęściej jest w stocku) nic nie da.

Replika pobiera co najmniej ~10A (w zależności od bebechów) a ładowareczka daje w granicach 250-500 mA. przy takim poborze prądu jest to w zasadzie zwarcie i albo padnie mostek (w najlepszym przypadku jedna dioda) albo transformatorek. W każdym wypadku - to zły pomysł.

Link to post
Share on other sites

No wasze odpowiedzi przekonuja mnie w strone akumulatora... byl naprawde goracy ale nie po odpiwciu od ladowarki tylko po wpieciu i nacisnieciu spustu, sprawdze go amperomierzem jesli da mniej niz 8.4v 1800mAh to znaczy ze jest za słaba i musze kupic nowa.. bo nie mam ladowarki mikroprocesorowej jesli nowy aku nic nie da znaczy ze bebechy :(

Link to post
Share on other sites

Poprosilem o sprawdzenie akumulatora w sklepie komputerowym obok mnie.. koles powiedzial ze pokazuje 9.7.. wiec akumulator jest OK .. to potwierdza najgorsze ?? :( ze cos w w srodku moglo sie zaklinowac albo spalic?? ja jetsem totalnie zielony ale mam zdolnosci manualne gdzies na forum widzialem jak rozebrac CM028 ale czy w moim przypadku warto.. czy lepiej odeslac gdzies do serwisu.

Link to post
Share on other sites

Zawsze masz gwaracje

Zawsze masz gwaracje

Z gwarancji nici... kupilem to w sklepie airsoftextreme.pl zamowilem abs+metal a przyslali full metal : o wiec i tak chyba jestem na plus.. a odsylanie tam towaru graniczy z kolejna glupota jaka mam do tej pory ale uczymy sie na bledach..,
Link to post
Share on other sites

nie mam pojecia zaczynam zabawe z AIRSOFT, moze cos poje.. nie ma pojecia ale skladana kolba jest z metalu korpus i lufa tez tylko magazynek i rekojesc + ris ABS czyli ABS + Metal ??

 

Jakies propozycje dalszego postepowania z tym problemem?? probowac rozkladac i skladac bebechy spowrotem czy wyslac gdzies do serwisu?? chyba ze juz nadaje sie tylko na sciane T_T

Edited by Ganjaguru
Link to post
Share on other sites

Widziałem w sklepach, ale nie polskich wersje full metal. Najlepiej oddaj do jakiegoś serwisu, bo jak jesteś zielony to lepiej nie grzeb w replice bo jeszcze tylko pogorszysz, albo znajdź jakiegoś kolege co się na tym zna i niech się jej przyjrzy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...