Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zakup snajperki i kilku rzeczy na początek.


Recommended Posts

 

 

2. Aresa..

 

 

O co chodzi z Aresem?Gumka?

 

Lufa to loteria,dwójnóg niepotrzebny,luneta niepotrzebna(chyba,że replika ma być ozdobą na ścianie).

 

Jeżeli to ma dobrze strzelać to musisz niestety trochę zainwestować,i mowa tu o kwocie powyżej 1000zł.

Link to post
Share on other sites

Be-ze-du-ra.

 

Tak się już utarło, kilka lat temu, że nie ma snajperki poniżej 1500zł. Ale ceny się zmieniły i w zasadzie nie ma snajperki poniżej 2500zł.

Jak się dobrze ustawisz to i tak większe szanse będziesz miał z kałachem BOYI. Można biegać z badziewsnajpą z badziewlufą i wmawiać sobie, że się jest snajperem. Można również jeździć gokartem i wmawiać sobie, że to F1. Tylko co z tego wmawiania ma wynikać?

 

 

Jeśli grasz z ludźmi którzy mają mózg (a do tego g36 JG albo innego stockowego Chińczyka) to z badzewsnajpą nie masz szans większych niż z pompka AGM.

 

EDIT: Post,na który odpowiada dexterkrak został usunięty.

OFF

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze wiem że snajperstwo jest drogie!

Po drugie chciałem jakąś snajperkę z na duszy zasięg niż moje G36k. I chciałem się tylko dowiedzieć czy lufa będzie pasowałaby i gumka do tej repliki i w co dalej inwestować. Więc co z tego wynika to nie che kończyć zmian w tej replice tylko na lufie i gumce.

Link to post
Share on other sites

Dobra "snajperka" ma cechować się bardzo dobrą powtarzalnością strzałów i dużym zasięgiem. Plus przydaje się giwera samopowtarzalna (byle podmuch może zmienić tor lotu kulki, w razie czego można szybko poprawić strzał). A szkielety GB V.3 (poza wyjątkami) są właśnie mocniejsze niż V.2 więc, powinny wytrzymywać większy tuning mocowy (proszę mnie poprawić jak źle gadam). Cenowo nie wiem ile wyjdzie zrobienie porządnej snajperki sprężynowej, ale "potworasa" AEG można złożyć za mniej niż 2000 zł :D

Edited by proteziaksaspl
Link to post
Share on other sites

Skoro już poruszyliście takie duże kwoty to może od razu napiszcie, o jaką replikę chodzi. Ja myślę, że mowa tu o Cheytac M200 Intervention produkcji ARESa :)

 

@down, VSR, tak, kolega wyżej próbuje ją sprzedać każdemu kto zakłada temat dotyczący snajpienia, oczywiście nie mam mu tego za złe, każda reklama dobra :)

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites

Skoro już poruszyliście takie duże kwoty to może od razu napiszcie, o jaką replikę chodzi. Ja myślę, że mowa tu o Cheytac M200 Intervention produkcji ARESa :icon_smile:

 

@down, VSR, tak, kolega wyżej próbuje ją sprzedać każdemu kto zakłada temat dotyczący snajpienia, oczywiście nie mam mu tego za złe, każda reklama dobra :icon_smile:

Po prostu potrzebujeę szybko pieniędzy . Jest naprawdę dobra i stosunkowo nie droga , dla tego pytam się kogo się da .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...