Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór pistoletu


Recommended Posts

Witam!

 

Chciałbym zapytać was o dwie repliki:

-pierwsza to CM.030 (polecany bo full auto i działa w zimę),

-druga to M92 STTI (niezawodna i mało gazożerna).

 

Jednak ja proszę o porównanie dwóch replik, ich zalety i plusy i o ogólną poradę co opłaca się kupić (działanie w zimę również). Ma to być replika boczna do CQB.

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

Edited by korpus
Link to post
Share on other sites

Wg mnie CM, znam parę osób, które ją mają i chwalą sobie na krótki dystans (zasięg słabiutki). Jeśli chodzi o repliki na zimę, właściwie to tylko pompki, wszystkie "krótkie" są albo gazowe co generalnie przy niskich temp nie ma szans bytu albo elektryczne więc odpowiedź jest prosta.

Link to post
Share on other sites

Beretta w porównaniu z klockiem wypada gorzej.Glock działa w zimę jak już powiedziałeś i można rozpylać nim kulki 0,12g na trybie full auto czego w/w beretta nie potrafi.Poza tym utrzymanie gaziaka łączy się ze sporymi wydatkami na źródło zasilania.

 

krótki dystans (zasięg słabiutki)

 

W CQB strzela się na taką odległość,że kuleczki wystrzelone z cymy spokojnie dolatują.

Edited by kjujiczek
Link to post
Share on other sites

A co z tym gearboxem? Podobno jest słaby i może się popsuć. Ale to tylko pogłoski, więc właśnie stąd ten dylemat. A jeszcze jedna sprawa-ładowanie tego akumulatorka. Czy są jakieś przejściówki żeby można było naładować go Imaxem niż tą wolnoładowarką?

Link to post
Share on other sites

Przejściówkę kupisz w pierwszym lepszym sklepie z elektroniką ale łatwiej i taniej jest zrobić samemu.

 

Co do GB to tylko pogłoski,poza tym w razie awarii na WMASG jest dokładny poradnik jak i co rozebrać.

Co do baterii polecam zamontować tam jakieś lipo 7.4v jakieś 500-800 mah bo takie tam da rade upchać a efekt będzie zacny.

Link to post
Share on other sites

No jeżeli bym kupił CM.030 to na wiosnę bym wymienił akumulator. A co gdy chciałbym trochę większy zasięg osiągnąć, bo CM.030 ma tylko 200 FPS, a M92 310 FPS, więc jakaś różnica jest. A pompkę mam, więc nie byłoby problemu w zimę. Dodam, że mój kolega posiadał M92 i bardzo sobie chwalił.

Edited by korpus
Link to post
Share on other sites

- seria wykonanych z tworzywa, gazowych pistoletów z blowbackiem firmy KJW (Kuan Ju Works):

Jedne z najtańszych, sensownych pozycji dla graczy stawiających nacisk na realizm. Przyzwoite wykonanie i osiągi umożliwiające trafienie celu wielkości sylwetki człowieka z odległości około 30-35 metrów przy zasięgu całkowitym około 40 metrów. Zarówno repliki jak i magazynki bywają awaryjne.

 

Raczej chodzi o ten co ci podałem, bo nie widziałem żadnego pistoletu KJW z BlowBackiem poniżej 200zł. Cytat wyżej z poradnika Logana.

Edited by Shuad
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...