Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Border War 5 - Czechy


Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Mnie za to nurtuje ile osób jedzie z/przez Wrocław i kiedy. Fajnie by było zrobić jakiś większy wspólny polski konwój na Czechy :) My planujemy jechać w czwartek po południu co by na piątek się wyspać i ewentualnie otrzeźwieć :P

Link to post
Share on other sites

Panowie, ile fpsów zabieracie do Czech ?

Zabrać można dowolne repliki, a używać w grze można tylko takich o prędkości nie większej niż 150m/s ( 493 fps ) dla szturmowych i km-ów, nie więcej niż 169 m/s ( 555 fps) dla snajperek. Pomiary będą robione na kulkach 0,2. Sirwiz,dzięki za kalkulator na stronie :icon_wink: .
Link to post
Share on other sites

Pytanie.

 

Czy ktoś ma bezpośredni kontakt z organizatorami? Mam możliwość odkupienia biletu od osoby, która na bordera nie jedzie.

 

Kwestia poruszenia zmiany danych osobowych przypisanych do biletu - Pisałem na payment@borderwar.cz z dwóch różnych kont pocztowych z zapytaniem o możliwości ich zmiany, jednak pozostało to bez odzewu.

 

Czy ktoś byłby w stanie pomóc?

 

PS:

Pietracha

 

Ja będę jechał z Wrocławia, także w jedną stronę mógłbym Cię zabrać - nie wiem jak z powrotem, gdyż najprawdopodobniej zostajemy w pradze na kilka dodatkowych dni przed jazdą na następny zlot.

 

Pozdrawiam

Flame

Link to post
Share on other sites

Dzięki za propozycję, ale sprawa już nieaktualna - jadę z chłopakami z Torunia.

A co do kontaktu, spróbuj jeszcze tego maila: info@borderwar.cz

Pisałem na niego jakiś czas temu i odpowiadali w przeciągu 1 dnia. No chyba że teraz mają taki młyn, że trzeba dużo dłużej czekać.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Niestety nie będę w stanie jechać na BW5. Chętnie odsprzedam bilet do PAZ + naszywka. Cena 150pln

 

Mamy miejsce wolne w aucie, szukam w teamie ludka chętnego na twoją ofertę, jakby co dam znać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam,

jedziemy z Litwy, jak tam droga od Warszawy do Wrocławia i dalej do granicy Czech? Jest ok, nie remontowana? czy lepiej brać inny kierunek?

 

Z góry dziękuję

Edited by Jantas
Link to post
Share on other sites

Witam,

jedziemy z Litwy, jak tam droga od Warszawy do Wrocławia i dalej do granicy Czech? Jest ok, nie remontowana? czy lepiej brać inny kierunek?

 

Z góry dziękuję

Ja sugeruję z Warszawy trasą S8, a potem A2 w kierunku na Poznań, zjechać na drogę 703 na Poddębice , dalej na Syców a tam znowu będzie trasa S8, obwodnica Wrocławia i potem A4 do Zgorzelca, dalej przez Zawidów, Liberec na miejsce. Tak jest chyba najszybciej i najprościej. Można też od Wrocławia jechać na Świdnicę, Wałbrzych, trasa teoretycznie krótsza, ale jedzie się dłużej bo przez góry.

Link to post
Share on other sites

Dzienkuje macmax :maniak_OK:

Ja sugeruję z Warszawy trasą S8, a potem A2 w kierunku na Poznań, zjechać na drogę 703 na Poddębice , dalej na Syców a tam znowu będzie trasa S8, obwodnica Wrocławia i potem A4 do Zgorzelca, dalej przez Zawidów, Liberec na miejsce. Tak jest chyba najszybciej i najprościej. Można też od Wrocławia jechać na Świdnicę, Wałbrzych, trasa teoretycznie krótsza, ale jedzie się dłużej bo przez góry.

Edited by URSU
Link to post
Share on other sites

Własnie jak sprawdzałem trase z Wrocławia to pokazywało mi własnie autostradką na Zgorzelec i potem jak macmax pisze jedzie sie niby nie całe 3,5 godziny. Ale jeszcze kawałek sie nawet przez Niemcy jedzie.

Edited by aro254
Link to post
Share on other sites

gdzie prez Niemcy? jak pisal macmax w tym planie? Niemcy nietrzeba, tam u nich iny regulamin na repliki broni, jak zlapie to malo niepokazesie..

 

 

 

Własnie jak sprawdzałem trase z Wrocławia to pokazywało mi własnie autostradką na Zgorzelec i potem jak macmax pisze jedzie sie niby nie całe 3,5 godziny. Ale jeszcze kawałek sie nawet przez Niemcy jedzie.

Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze pytanie z innej beczki a juz nie moge edytować poprzedniego posta. Otóż kumpel nam zaoferował, że nas zawiezie tak dla przejażdzki i odpoczynku ale nie jest zarejestrowany i nie bedzie brał czynnego udziału w rozgrywce. Czy jest możliwość że wpuszczą go bez biletu na offzone? Czy mam pisać do orgów?

 

Pytam szczególnie weteranów

Link to post
Share on other sites

Macie namiar na miejscowość gdzie to będzie? Nie pamiętam co do gpsa wbić, a na ichnim forum bida i nendza

Vrchbela, tylko nie pytaj na forum BW, bo Niemcy dostają manii prześladowczej i węszą globalny spisek :icon_lol: Już chyba 4 gości się zapytało i teraz ma ich KGB i FBI sprawdzać dlaczego się pytają ...
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...