Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Beretta 92FS/M9 której firmy najlepsza?


Recommended Posts

Tokyo Marui i basta! :icon_lol:

Chociaż nie jest full metal to uwierz mi, że tego prawie w ogóle nie czuć, a osiągi i wrażenia ze strzelania są jedne z najlepszych (jak nie najlepsze) ze wszystkich pistoletów na rynku.

Warto!

Edited by matheews
Link to post
Share on other sites

Tokyo Marui i basta! :icon_lol:

Chociaż nie jest full metal to uwierz mi, że tego prawie w ogóle nie czuć, a osiągi i wrażenia ze strzelania są jedne z najlepszych (jak nie najlepsze) ze wszystkich pistoletów na rynku.

Warto!

A możesz mi polecić konkretny model od TM? Jakie elementy są metalowe a które z tworzywa sztucznego? Ja mam glocka 17 od ASG i praktycznie cały jest z abs-u, czy plastiku. Dźwięk przy przeładowywaniu jest fatalnie sztuczny to samo przy strzelaniu. Jakiś element przy lufie mi się urwał (nie wiem jak się nazywa) i teraz żeby klamka działała musiałbym kupić nową lufę. Postanowiłem jednak, że dam sobie spokój i po prostu kupie coś nowego. Dlatego właśnie chciałem full metal żeby już więcej nie mieć takich problemów. A może jest jakiś dobry full metal z innej firmy?
Link to post
Share on other sites

Ja mam chromowaną berette 92fs tm, magazynek jest metalowy, reszta ABS, wyglada jak metal, tylko przy zimnie czuć, że nie "łapie" zimna jak metal, jestem z niej zadowolony, ma ok 300 fps, oryginalne oznaczenia, blowback. Niestety mi uszczelki poszly w magazynkach, przez moja glupote, bo przez dluzszy czas do niej nie zaglądalem. Polecam, sam nie odczułem różnicy, że jest z abs'u.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jaką berettę masz ale plastikowe to TM ma okładziny, zamek, szkielet, cylinder z flakami cylindra, głowicę tłoka BB, szczęki magazynka i podajnik. No i lufę zew. Całe flaki w klamce są metalowe.

Możesz mi pokazać konkretny model beretty od TM z takimi parametrami? Ja co oglądam jakąś sztukę to tylko środek i lufa metal, zamek i cała konstrukcja to abs czyli lipa. Już chyba wole kupić KWA albo WE.
Link to post
Share on other sites

Też problem sobie konwersję dokupić...

Ok. Jest możliwość zbudowania sobie od podstaw Beretty full metal TM. Tylko teraz niech ktoś poda mi wszystkie elementy które musiałbym dokupić do tego metalowego szkieletu, tak żeby klamka była sprawna. A kolejna sprawa to jak to będzie wyglądać cenowo? Bo jak mam wydać 1000 zł na jeden pistolet to lekka przesada.
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...