Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AKS74u replika


Recommended Posts

Panowie, mój kumpel który nie ma neta w domu (mieszka na takim zadupiu, że szkoda gadać...) prosił, żebym zapytał tu jaka największa batka wejdzie do cm045?

 

A może sprecyzujesz pytanie:

największa gabarytowo

największa pojemnościowo

jaki rodzaj ogniw.

 

A moze poczytasz http://forum.wmasg.pl/topic/64470-cm045-a/ i dokonasz wyboru sam w jego imieniu.

Link to post
Share on other sites

Przypominam ,że to temat o aks-u... właśnie a co to ten stock? on jest montowany w jakich replikach? Ja zasięg mogę porównać tylko z swoim byłym nie tiuningowanym rk-02.. jak bedzie podobny to bede zadowolony z aksu.A mp5 41j chyba raczej nie.. bo są podobne osiągi a cena różna.. a mam ograniczony budżet.

Link to post
Share on other sites

Szczerze? jestem tzw "Rusofilem" lubie wszystkie "kałasze" i dlatego ... a mp5 też nie jest zła :icon_wink:.No największym dylematem jest tylko cm czy rk z aks-u.No ale jestem więcej za rk-01 bo miałem już i byłem zadowolony :icon_wink: z mocy i wykonania.

Edited by m3dykk1
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam!

Nie wie ktoś może jak rozebrać Aks74u tutaj jest link jaki to model dokładnie: http://gunfire.pl/product-pol-1152192894-Replika-karabinka-szturmowego-JG1011-EBB.html Próbowałem coś wygrzebać w necie, ale nic nie znalazłem. Jestem zielony w sprawach demontażu replik broni dlatego proszę o pomoc. Muszę go rozebrać na części pierwsze w celu bezproblemowej wysyłki zagranice. Z góry dziękuje!

Link to post
Share on other sites

Witam!

Nie wie ktoś może jak rozebrać Aks74u tutaj jest link jaki to model dokładnie: ... coś wygrzebać w necie, ale nic nie znalazłem. Jestem zielony w sprawach demontażu replik broni dlatego proszę o pomoc. Muszę go rozebrać na części pierwsze w celu bezproblemowej wysyłki zagranice. Z góry dziękuje!

 

Analogicznie do RK-01SW bądź CM.045. Różnicą będzie system EBB, ale z tym sobie poradzisz. Szukaj na YT.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...