Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Okulary na codzień i ochrona oczu w ASG


Recommended Posts

Ja na wypady z ekipą zamieniam okulary na soczewki. Możesz iść do okulisty niby na badanie wzroku i poprosić o soczewki na spróbowanie. Ja tak robię i cały czas mam soczewki nowe tylko płyn muszę dokupować. Używam soczewek jednodniowych ale tylko na strzelanki także zmieniam je co powiedzmy 10 strzelanek. Tak jak wyżej poprzednicy pisali okulary pod goglami strasznie parują (a przynajmniej u mnie tak było). Zostaje opcja z soczewkami, wkładami korekcyjnymi albo Turbofany ale czy dadzą radę z parą i czy okulary korekcyjne wejdą tego nie wiem ;p

Link to post
Share on other sites

No właśnie o to chodzi, że okulista da ci je za darmo, tylko musisz opakowanie na nie kupić i płyn, ale ja zawsze jak kupowałem płyn to opakowanie na soczewki było w pudełku z płynem.

 

Dodam tylko że ja nie mógłbym biegać bez okularów bo przy moich -6 na obydwu oczach to wszystko widzę jak w Smoleńsku ( wszystko we mgle)

Link to post
Share on other sites

A myślisz, że jak oni mają tylu pacjentów to cię zapamiętają? A nawet jeśli to mówię, że od tych miałem podrażnienia i pytam o nowy model, a w soczewkach to co miesiąc prawie coś nowego. No i jak dostaje te soczewki to tak z 5 par także starcza mi na długo. Nie ma znaczenia dla mnie czy to jednodniowe czy miesięczne bo i tak zakładam je na strzelankę tylko. Odpowiadając na pytanie do jednego :icon_biggrin:

Edited by qweas74
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...