Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Plecak na codzień Helikon vs. Condor


Recommended Posts

Dużo zależy od standardu produktu wyjściowego i kontroli jakości. Kraj pochodzenia nie ma już takiego znaczenia. Flyee, 5.11 i BHI też jest 'chińskie'.

Owszem, specyfikacja i "QC" ma duże znaczenie. Tylko, że w tej dyskusji sięgamy najwyżej do tzw. średniej półki (i to raczej w dolnej części). Poza tym miałem styczność z "też chińskim BHI" i zdecydowanie nie zamierzam jej powtarzać,

 

nie oczekiwał cudów od plecaka wartego mniej niż paliwo do mojej corolli

A próbowałeś tańszych biopaliw? Takie z buraka, powinno się nadać... ;-)

Link to post
Share on other sites

Kuba dlatego ja wyznaję zasadę że biednego na syf nie stać i wolę raz zapłacić ciut więcej mając pewność że kupuje świetnie zrobiony produkt niż kilkukrotnie kupować coś co raz już zajechałem bo było tańsze i gorsze. Za dużo przejechałem się na 'tańszych' odpowiednikach, teraz nie uznaje półśrodków.

 

A corolla z 95 roku raczej nie da rady na buraku ;)

Link to post
Share on other sites

BHI raczej nie należy do najtańszych. ;-) Ale mniejsza - w tym wątku rozmawiamy z zasady o rzeczach niezbyt drogich. I w tej kategorii nie robi żadnej różnicy czy wyrób jest "cywilny" czy "pro-militarny" (tj. w odn. do jakości). I tym razem nie żartując, jeśli ktoś chce tzw. solidny, militarny plecak - to warto kupić coś "kontraktowego" - np. holendra, za adekwatną cenę. Niż płacić 2-3x tyle za modny wygląd i problematyczna trwałość. Pytanie tylko, o co tak naprawdę autorowi chodzi?

Edited by Kuba
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...