Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zestaw BU M4/M16 [Element]


Recommended Posts

http://gunfire.pl/product-yid-1152190235-Z...-BU-do-M16.html chodzi mi o ten produkt.

Czoło głowicy tłoka i stykająca się z nim powierzchnia głowicy cylindra wykonane są ze specjalnego,

elestycznego i bardzo trwałego tworzywa amortyzującego uderzenie i przyczyniającego się w ten sposób do zwiększenia żywotności części.

Dzięki takiej konstrukcji zestaw ten ma podobne właściwości tłumiące dźwięk, jak zestawy cichych głowic cylindra i tłoka.

czy to zdanie to prawda... tzn to jest prawda ale jak to chodzi?? dobrze wycisza??

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

to może ja się teraz wypowiem na temat wytrzymałości posiadam ten zestaw http://91.196.212.34/?str=product&prId=906 + dysza wzmocniona metalowa Deep Fire i mam to włożone do M249, narazie strzelam na M120 i przeszło przez ten zestaw około 20-25tys kulek i nie widać śladów zużycia, głowica tłoka wytrzymuje to za niedługo mam zamiar włożyć M140 i zobacze co wtedy się stanie.

Może już ktoś do tych zestawów wkładał większą sprężynę niż M120? Jeśli tak to niech się wypowie na ten temat.

Link to post
Share on other sites

michalll: co do dyszy to główny powodem wymieny był fakt że była za długa do mojego M249 i przez to nie podawała mi w ogóle kulek i dlatego zmieniłem od razu na Deep Fire ale powiem tak iż pewnie i tak to zrobił ponieważ ta z zestawu bore up nie posiada nawet uszczelki w środku. A co do zestawu nie mierzyłem jeszcze na chrono ale patrząc bo zasięgu to poprawiło się o kilka metrów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...